Angielski
dla żeglarzy

MAŁGORZATA CZARNOMSKA
Podstawy komunikacji i łączności, korespondencja statek-statek oraz statek-port, komunikaty meteorologiczne, ostrzeżenia nawigacyjne, budowa jachtu, a także komendy żeglarskie, łączność w niebezpieczeństwie i zagadnienia dotyczące wypadków morskich, słownik oraz płyta CD.

 
powrót

info

Angielski dla żeglarzy + CD
Autor: Małgorzata Czarnomska

cena: 40,- zł

zawiera płytę CD
ISBN 978-83-7020-416-7
stron: 192
wydanie 3.
oprawa: miękka, foliowana
data wydania: 2012

polecamy

 

Pływając po morzu spotykamy się z językiem angielskim na każdym kroku. Odbieramy prognozy pogody, używamy anglojęzycznych pomocy nawigacyjnych, po angielsku komunikujemy się przez radio i pytamy o drogę w obcym porcie.

Książka stanowi kompendium językowe będące jednocześnie podręcznikiem specyficznego języka używanego w żegludze morskiej. Jej celem jest umożliwienie osobom, znającym angielski nawet w niewielkim stopniu, swobodnego i efektywnego komunikowania się.

polecamy

Zakres tematyczny obejmuje między innymi podstawy komunikacji i łączności, korespondencję statek-statek oraz statek-port, komunikaty meteorologiczne, ostrzeżenia nawigacyjne, budowę jachtu, a także komendy żeglarskie, łączność w niebezpieczeństwie i zagadnienia dotyczące wypadków morskich. Na końcu książki znajduje się słownik oraz płyta CD zawierająca materiały dźwiękowe mające dodatkowo wspomóc naukę.

płatność i dostawa

Metody płatności

Przewidziane są dwie podstawowe metody płatności:

  • płatność elektroniczna (bezpieczna i szybka, wymaga od Klienta założenia konta w PayU) - umożliwia natychmiastową wysyłkę produktu (np. książki) do klienta, skraca czas oczekiwania na realizację zamówienia,
  • przelew bankowy / przekaz pocztowy - tradycyjny sposób płatności, zamówienie realizowane jest po zaksięgowaniu płatności na koncie bankowym Operatora.

Sposoby dostawy

Przewidziane są dwa podstawowe sposoby dostawy (firma kurierska i Poczta Polska):

  • kurier UPS (przesyłka typu kurier) - do dwóch dni roboczych - opłata: 14,00 zł,
  • poczta priorytetowa (przesyłka typu priorytet) - do trzech dni roboczych - opłata: 9,00 zł,
  • poczta tradycyjna (przesyłka typu ekonomiczna) - do pięciu dni roboczych - opłata: 7,00 zł.
Uwaga: dla zamówień na kwotę powyżej 100,- zł dostawa gratis. Dotyczy to zamówień łączonych obejmujących minimum dwie pozycje: np. e-kurs + książka, gadżet + książka, dwie książki lub więcej).

Wybór metody "przelew bankowy / przekaz pocztowy" zdecydowanie odwleka termin otrzymania zamówionego produktu do momentu zaksięgowania płatności na koncie bankowym Operatora. Sugerowane jest opłacenie zamówienia z zastosowaniem płatności elektronicznej np. PayU.

Wszystkie przedstawione ceny są cenami brutto (z VAT, PLN). Ceny ulgowe (PROMOCJA, RABAT, SPECJALNA) za produkty multimedialne oferowane są przez kupony rabatowe lub promocyjne (posiadające unikalne kody), kolportowane przez posiadaczy e-licencji instruktorskiej lub organizatorów imprez. Ceny ulgowe nie sumują się i nie podlegają kolejnym obniżkom.

Za opłacone zamówienie wystawiana jest faktura imienna lub na firmę (zgodnie z deklaracją kupującego, wg obowiązujących przepisów), która dostarczana klientowi jest w e-mailu.

opinie

dodaj opinię ...

30.11.2013 / Andrzej Koźmian

Książka świetna! Polecam, bo miałem na rejsie. Jeszcze lepsza jest jej wersja kieszonkowa. W przyszłym sezonie również płyniemy na Bornholm i na pewno się przyda. Pierwszy raz rozmawiałem z Haffenmeistrem i mnie zrozumiał bez problemu.


12.03.2014 / Halina Kolec

Chciałam kupić tę książkę. Lecz nadal widzę brak klawisza zakupu. Kiedy serwis Edukacji będzie w pełni sprawny? Czy muszę czekać, aż do jakichś targów w Warszawie? A poza tym jestem fanką tego serwisu. Trzymam kciuki i życzę stopy wody pod kilem ...


15.04.2014 / Sabina

Książka jest bardzo fajna i praktyczna, ale płyta do niej dołączona to jakieś nieporozumienie. Myślałam, że jest na niej profesjonalny program i zadziała na komputerze, ale niestety to tylko lista plików do osobnego odtwarzania. Można by to poprawić w kolejnym wznowieniu ...

Wszelkie prawa zastrzeżone 2013-2019 © EdukacjaŻeglarska.pl - Mariusz Zawiszewski

Brak połączenia z serwerem MySQL.
Błąd: