Vademecum
żeglarstwa morskiego

JERZY W. DZIEWULSKI, MAREK BERKOWSKI, ZBIGNIEW DĄBROWSKI
Kultowa pozycja z dziedziny żeglarstwa morskiego. Owoc wielu lat pracy najbardziej doświadczonych kapitanów i szkoleniowców. Obszerne opisy, prosty język, sugestywne przykłady, praktyczne sposoby rozwiązywania problemów. Zalecana podczas szkolenia przygotowującego do egzaminu na patent jachtowego sternika morskiego ...

 
powrót

info

Vademecum żeglarstwa morskiego
Autorzy: Jerzy W. Dziewulski, Marek Berkowski, Zbigniew Dąbrowski

cena: 63,- zł

ISBN 978-83-7020-328-3
format: 168 x 240 mm
stron: 416
wydanie 4.
oprawa: twarda, foliowana
data wydania: 2004

polecamy

Jedyny w Polsce podręcznik zawierający wszystkie wiadomości niezbędne do żeglowania po morzu. Zalecany podczas szkolenia przygotowującego do egzaminu na patent jachtowego sternika morskiego. Może również stanowić doskonałą lekturę dla tych wszystkich, którzy chcą porównać własne doświadczenia żeglarskie z praktycznymi radami autorów.

Kultowa pozycja z dziedziny żeglarstwa morskiego. Owoc wielu lat pracy najbardziej doświadczonych kapitanów i szkoleniowców. Obszerne opisy, prosty język, sugestywne przykłady, praktyczne sposoby rozwiązywania problemów. Książka ta powinna znaleźć się w posiadaniu każdego żeglującego lub mającego zamiar żeglować po morzu.

płatność i dostawa

Metody płatności

Przewidziane są dwie podstawowe metody płatności:

  • płatność elektroniczna (bezpieczna i szybka, wymaga od Klienta założenia konta w PayU) - umożliwia natychmiastową wysyłkę produktu (np. książki) do klienta, skraca czas oczekiwania na realizację zamówienia,
  • przelew bankowy / przekaz pocztowy - tradycyjny sposób płatności, zamówienie realizowane jest po zaksięgowaniu płatności na koncie bankowym Operatora.

Sposoby dostawy

Przewidziane są dwa podstawowe sposoby dostawy (firma kurierska i Poczta Polska):

  • kurier UPS (przesyłka typu kurier) - do dwóch dni roboczych - opłata: 14,00 zł,
  • poczta priorytetowa (przesyłka typu priorytet) - do trzech dni roboczych - opłata: 9,00 zł,
  • poczta tradycyjna (przesyłka typu ekonomiczna) - do pięciu dni roboczych - opłata: 7,00 zł.
Uwaga: dla zamówień na kwotę powyżej 100,- zł dostawa gratis. Dotyczy to zamówień łączonych obejmujących minimum dwie pozycje: np. e-kurs + książka, gadżet + książka, dwie książki lub więcej).

Wybór metody "przelew bankowy / przekaz pocztowy" zdecydowanie odwleka termin otrzymania zamówionego produktu do momentu zaksięgowania płatności na koncie bankowym Operatora. Sugerowane jest opłacenie zamówienia z zastosowaniem płatności elektronicznej np. PayU.

Wszystkie przedstawione ceny są cenami brutto (z VAT, PLN). Ceny ulgowe (PROMOCJA, RABAT, SPECJALNA) za produkty multimedialne oferowane są przez kupony rabatowe lub promocyjne (posiadające unikalne kody), kolportowane przez posiadaczy e-licencji instruktorskiej lub organizatorów imprez. Ceny ulgowe nie sumują się i nie podlegają kolejnym obniżkom.

Za opłacone zamówienie wystawiana jest faktura imienna lub na firmę (zgodnie z deklaracją kupującego, wg obowiązujących przepisów), która dostarczana klientowi jest w e-mailu.

Wszelkie prawa zastrzeżone 2013-2019 © EdukacjaŻeglarska.pl - Mariusz Zawiszewski

Brak połączenia z serwerem MySQL.
Błąd: