Brelok do
kluczy - karabińczyk

Wyjątkowo starannie wykonany, lekki i solidny (nie obciąża kieszeni, ani nie wygina się pod byle pretekstem), nadruk pozwala na kultywowanie tradycji żeglarskiej, praktyczne kolory pozwalają na dokonanie trafnego wyboru, wpina się wszędzie (!): do spodni, worka żeglarskiego, do relingu, do linki rozwieszonej pod pokładem, obiekt westchnień "szczurów lądowych" i żeglarzy ...

kolor:
materiał:
 
 
powrót

info

Brelok do kluczy - karabińczyk
EdukacjaŻeglarska.pl

cena: 7,- zł

materiał:
malowane aluminium
uchwyt:
zatrzask sprężynujący
zawieszka: kółko do kluczy
kolory: czarny, niebieski, czerwony
data wytworzenia: 2014

polecamy

O klucze, niezależnie od tego czy do domu, jachtu, czy garażu trzeba dbać. Wpięcie ich do byle kółka nic nie daje, nadal mamy  problem z ich lokalizacją. Lepszym rozwiązaniem jest przytwierdzenie kluczy do breloka z zaczepem. Warunek taki spełnia brelok z karabińczykiem, przypiąć go można wszędzie: do spodni, worka żeglarskiego, do relingu, do linki rozwieszonej pod pokładem (w końcu gdzieś musimy wysuszyć sztormiak).  Obiekt westchnień "szczurów lądowych" i doświadczonych żeglarzy.

Brelok jest wyjątkowo starannie wykonany. Jest lekki i solidny (nie obciąża kieszeni, ani nie wygina się pod byle pretekstem). Nadruk pozwala na kultywowanie tradycji żeglarskiej i na identyfikowanie się z misją EdukacjaŻeglarska.pl. Praktyczne kolory pozwalają na dokonanie trafnego wyboru. Wpina się wszędzie!

Zachęcamy do nabycia breloka z karabińczykiem EdukacjaŻeglarska.pl. Przy składaniu zamówienia można określić jego kolor.

płatność i dostawa

Metody płatności

Przewidziane są dwie podstawowe metody płatności:

  • płatność elektroniczna (bezpieczna i szybka, wymaga od Klienta założenia konta w PayU) - umożliwia natychmiastową wysyłkę produktu (np. książki) do klienta, skraca czas oczekiwania na realizację zamówienia,
  • przelew bankowy / przekaz pocztowy - tradycyjny sposób płatności, zamówienie realizowane jest po zaksięgowaniu płatności na koncie bankowym Operatora.

Sposoby dostawy

Przewidziane są dwa podstawowe sposoby dostawy (firma kurierska i Poczta Polska):

  • kurier UPS (przesyłka typu kurier) - do dwóch dni roboczych - opłata: 14,00 zł,
  • poczta priorytetowa (przesyłka typu priorytet) - do trzech dni roboczych - opłata: 9,00 zł,
  • poczta tradycyjna (przesyłka typu ekonomiczna) - do pięciu dni roboczych - opłata: 7,00 zł.
Uwaga: dla zamówień na kwotę powyżej 100,- zł dostawa gratis. Dotyczy to zamówień łączonych obejmujących minimum dwie pozycje: np. e-kurs + książka, gadżet + książka, dwie książki lub więcej).

Wybór metody "przelew bankowy / przekaz pocztowy" zdecydowanie odwleka termin otrzymania zamówionego produktu do momentu zaksięgowania płatności na koncie bankowym Operatora. Sugerowane jest opłacenie zamówienia z zastosowaniem płatności elektronicznej np. PayU.

Wszystkie przedstawione ceny są cenami brutto (z VAT, PLN). Ceny ulgowe (PROMOCJA, RABAT, SPECJALNA) za produkty multimedialne oferowane są przez kupony rabatowe lub promocyjne (posiadające unikalne kody), kolportowane przez posiadaczy e-licencji instruktorskiej lub organizatorów imprez. Ceny ulgowe nie sumują się i nie podlegają kolejnym obniżkom.

Za opłacone zamówienie wystawiana jest faktura imienna lub na firmę (zgodnie z deklaracją kupującego, wg obowiązujących przepisów), która dostarczana klientowi jest w e-mailu.

Wszelkie prawa zastrzeżone 2013-2018 © EdukacjaŻeglarska.pl - Mariusz Zawiszewski

Brak połączenia z serwerem MySQL.
Błąd: