Windsurfing
dla wszystkich

ZDZISŁAW WIRGA
Podręczne kompendium na temat uprawiania żeglarstwa deskowego. Ciekawie i metodycznie ujęte uwagi o eksploatacji sprzętu surfingowego, jak i radzenia sobie z deską z żaglem w różnych warunkach pogodowych. Zwięzłe opisy, proste i czytelne ilustracje, bogata szata fotograficzna. Książka zarówno dla żeglarzy zaawansowanych, jak i dla amatorów.

 
powrót

info

Windsurfing dla wszystkich
Autor: Zdzisław Wirga

 

cena: 29,- zł

 

ISBN 978-83-7020-355-9
format: 17 x 24 cm
stron 168
wydanie 4
oprawa: twarda
data wydania 2009

polecamy

Windsurfing to sport dla ludzi wytrwałych i lubiących się wyzwania. Przyciąga zarówno neofitów, jak i żeglarzy bardziej doświadczonych, oczekujących trochę ryzyka i rywalizacji. Deska z żaglem fascynuje wielu. Dla nich właśnie przeznaczony jest ten podręcznik. Będą z niego korzystać zarówno początkujący surferzy, jak i doświadczeni instruktorzy i zawodnicy. Można się z tej książki bowiem nauczyć nie tylko pierwszych “kroków” na desce, ale też skomplikowanych ewolucji i technik regatowych. Książka zawiera 166 kolorowych zdjęć przedstawiających m.in. manewry, sprzęt itp.

płatność i dostawa

Metody płatności

Przewidziane są dwie podstawowe metody płatności:

  • płatność elektroniczna (bezpieczna i szybka, wymaga od Klienta założenia konta w PayU) - umożliwia natychmiastową wysyłkę produktu (np. książki) do klienta, skraca czas oczekiwania na realizację zamówienia,
  • przelew bankowy / przekaz pocztowy - tradycyjny sposób płatności, zamówienie realizowane jest po zaksięgowaniu płatności na koncie bankowym Operatora.

Sposoby dostawy

Przewidziane są dwa podstawowe sposoby dostawy (firma kurierska i Poczta Polska):

  • kurier UPS (przesyłka typu kurier) - do dwóch dni roboczych - opłata: 14,00 zł,
  • poczta priorytetowa (przesyłka typu priorytet) - do trzech dni roboczych - opłata: 9,00 zł,
  • poczta tradycyjna (przesyłka typu ekonomiczna) - do pięciu dni roboczych - opłata: 7,00 zł.
Uwaga: dla zamówień na kwotę powyżej 100,- zł dostawa gratis. Dotyczy to zamówień łączonych obejmujących minimum dwie pozycje: np. e-kurs + książka, gadżet + książka, dwie książki lub więcej).

Wybór metody "przelew bankowy / przekaz pocztowy" zdecydowanie odwleka termin otrzymania zamówionego produktu do momentu zaksięgowania płatności na koncie bankowym Operatora. Sugerowane jest opłacenie zamówienia z zastosowaniem płatności elektronicznej np. PayU.

Wszystkie przedstawione ceny są cenami brutto (z VAT, PLN). Ceny ulgowe (PROMOCJA, RABAT, SPECJALNA) za produkty multimedialne oferowane są przez kupony rabatowe lub promocyjne (posiadające unikalne kody), kolportowane przez posiadaczy e-licencji instruktorskiej lub organizatorów imprez. Ceny ulgowe nie sumują się i nie podlegają kolejnym obniżkom.

Za opłacone zamówienie wystawiana jest faktura imienna lub na firmę (zgodnie z deklaracją kupującego, wg obowiązujących przepisów), która dostarczana klientowi jest w e-mailu.

Wszelkie prawa zastrzeżone 2013-2020 © EdukacjaŻeglarska.pl - Mariusz Zawiszewski

Brak połączenia z serwerem MySQL.
Błąd: