Brelok - gałka
bosmańska - sizal

Obsługa takielunku na dawnych żaglowcach wymagała od spędzających na nich nieraz całe życie żeglarzy, wysokiego kunsztu i mistrzostwa w operowaniu liną. Z czasem umiejętności te przerodziły się w hobby i pasję. Polecamy oryginalnie wypleciony brelok na bazie popularnej gałki bosmańskiej. Jest nie tylko sympatycznym gadżetem, ale również miłą żeglarską pamiątką ...

materiał:
kolor:
 
 
powrót

info

Brelok - gałka bosmańska - sizal
EdukacjaŻeglarska.pl

cena: 14,- zł

długość: 8 cm
średnica: 2,5 cm
zawieszka: chromowane kółko
linka plecionki: polistyren
kolor linki: biały, pomarańczowy, granat
etui/oprawa: brak
data wytworzenia: 2014

polecamy

Obsługa takielunku na dawnych żaglowcach wymagała od spędzających na nich nieraz całe życie żeglarzy, wysokiego kunsztu i mistrzostwa w operowaniu liną. Z czasem umiejętności te przerodziły się w hobby i pasję, czego efektem były przywożone z rejsów ozdobne plecionki, wyploty, czy biżuteria.

Plecionki takie są wspaniałą pamiątką, gustownym gadżetem, pozwalającym na kultywowanie żeglarskiej tradycji. Łączą one tradycję z bieżącą potrzebą, jak np. pleciony brelok do kluczy.

 

Wszystkie te założenia łączy w sobie firmowy brelok EdukacjaŻeglarska.pl. Oryginalnie wypleciony na bazie popularnej gałki bosmańskiej, wykonany z linki polistyrenowej, solidnie i elegancko wykończony, jest nie tylko sympatycznym gadżetem, ale również miłą pamiątką. Umożliwia przytwierdzenie do chromowanego ucha np. kluczy. Jest on bardzo trwały i elegancki.

Zachęcamy do nabycia firmowego breloka EdukacjaŻeglarska.pl. Przy składaniu zamówienia można określić kolor linki użytej do jego wyplotu.

płatność i dostawa

Metody płatności

Przewidziane są dwie podstawowe metody płatności:

  • płatność elektroniczna (bezpieczna i szybka, wymaga od Klienta założenia konta w PayU) - umożliwia natychmiastową wysyłkę produktu (np. książki) do klienta, skraca czas oczekiwania na realizację zamówienia,
  • przelew bankowy / przekaz pocztowy - tradycyjny sposób płatności, zamówienie realizowane jest po zaksięgowaniu płatności na koncie bankowym Operatora.

Sposoby dostawy

Przewidziane są dwa podstawowe sposoby dostawy (firma kurierska i Poczta Polska):

  • kurier UPS (przesyłka typu kurier) - do dwóch dni roboczych - opłata: 14,00 zł,
  • poczta priorytetowa (przesyłka typu priorytet) - do trzech dni roboczych - opłata: 9,00 zł,
  • poczta tradycyjna (przesyłka typu ekonomiczna) - do pięciu dni roboczych - opłata: 7,00 zł.
Uwaga: dla zamówień na kwotę powyżej 100,- zł dostawa gratis. Dotyczy to zamówień łączonych obejmujących minimum dwie pozycje: np. e-kurs + książka, gadżet + książka, dwie książki lub więcej).

Wybór metody "przelew bankowy / przekaz pocztowy" zdecydowanie odwleka termin otrzymania zamówionego produktu do momentu zaksięgowania płatności na koncie bankowym Operatora. Sugerowane jest opłacenie zamówienia z zastosowaniem płatności elektronicznej np. PayU.

Wszystkie przedstawione ceny są cenami brutto (z VAT, PLN). Ceny ulgowe (PROMOCJA, RABAT, SPECJALNA) za produkty multimedialne oferowane są przez kupony rabatowe lub promocyjne (posiadające unikalne kody), kolportowane przez posiadaczy e-licencji instruktorskiej lub organizatorów imprez. Ceny ulgowe nie sumują się i nie podlegają kolejnym obniżkom.

Za opłacone zamówienie wystawiana jest faktura imienna lub na firmę (zgodnie z deklaracją kupującego, wg obowiązujących przepisów), która dostarczana klientowi jest w e-mailu.

Wszelkie prawa zastrzeżone 2013-2020 © EdukacjaŻeglarska.pl - Mariusz Zawiszewski

Brak połączenia z serwerem MySQL.
Błąd: