Koszulka
firmowa POLO

Praktyczne i eleganckie okrycie w postaci bawełnianej koszulki stanowiło od dawna jeden z elementów żeglarskiej tradycji. Wygodna i elegancka, bawełniana tkanina zapewnia komfort i zadowolenie, firmowy nadruk pozwala na kultywowanie tradycji żeglarskiej i na identyfikowanie się z misją EdukacjaŻeglarska.pl, praktyczne kolory i pełna rozmiarówka ... Wypróbuj!

rozmiar:
kolor:
 
 
powrót

info

Koszulka firmowa POLO
EdukacjaŻeglarska.pl

cena: 44,- zł

tkanina:
90% bawełna,
10% poliester
gramatura - 240g/m2
rozmiary - S, M, L, XL, XXL (unisex)
kolory: granat, biała, czarna
data wytworzenia: 2014

polecamy

Trudno wyobrazić sobie uprawianie żeglarstwa bez odpowiedniego sprzętu zapewniającego bezpieczeństwo i komfort spędzania czasu na wodzie. Trudno też wyobrazić sobie żeglowanie bez odpowiedniego ubioru. Praktyczne i eleganckie okrycie w postaci koszulki polo stanowiło od dawna jeden z elementów żeglarskiej tradycji. Lubiana przez żeglarzy, podziwiana przez "szczury lądowe" jest rozpoznawalnym akcentem wodniackiego stylu ...

Właściwie konserwowana wykazuje własności wzmacniające siły witalne. Prasowana może przynosić pecha. Regularnie noszona wzmaga zainteresowanie płci przeciwnej. ;-) Wypróbuj!

Koszulka polo jest wygodna i elegancka. Bawełniana tkanina zapewnia komfort i zadowolenie. Firmowy nadruk pozwala na kultywowanie tradycji żeglarskiej i na identyfikowanie się z misją EdukacjaŻeglarska.pl. Praktyczne kolory i pełna rozmiarówka pozwalają na dokonanie trafnego wyboru. Polecamy zapoznanie się z ofertą elementów ubioru (czapeczki, koszulki t-shirt).

Zachęcamy do nabycia koszulki firmowej polo EdukacjaŻeglarska.pl. Przy składaniu zamówienia należy określić jej kolor i rozmiar.

płatność i dostawa

Metody płatności

Przewidziane są dwie podstawowe metody płatności:

  • płatność elektroniczna (bezpieczna i szybka, wymaga od Klienta założenia konta w PayU) - umożliwia natychmiastową wysyłkę produktu (np. książki) do klienta, skraca czas oczekiwania na realizację zamówienia,
  • przelew bankowy / przekaz pocztowy - tradycyjny sposób płatności, zamówienie realizowane jest po zaksięgowaniu płatności na koncie bankowym Operatora.

Sposoby dostawy

Przewidziane są dwa podstawowe sposoby dostawy (firma kurierska i Poczta Polska):

  • kurier UPS (przesyłka typu kurier) - do dwóch dni roboczych - opłata: 14,00 zł,
  • poczta priorytetowa (przesyłka typu priorytet) - do trzech dni roboczych - opłata: 9,00 zł,
  • poczta tradycyjna (przesyłka typu ekonomiczna) - do pięciu dni roboczych - opłata: 7,00 zł.
Uwaga: dla zamówień na kwotę powyżej 100,- zł dostawa gratis. Dotyczy to zamówień łączonych obejmujących minimum dwie pozycje: np. e-kurs + książka, gadżet + książka, dwie książki lub więcej).

Wybór metody "przelew bankowy / przekaz pocztowy" zdecydowanie odwleka termin otrzymania zamówionego produktu do momentu zaksięgowania płatności na koncie bankowym Operatora. Sugerowane jest opłacenie zamówienia z zastosowaniem płatności elektronicznej np. PayU.

Wszystkie przedstawione ceny są cenami brutto (z VAT, PLN). Ceny ulgowe (PROMOCJA, RABAT, SPECJALNA) za produkty multimedialne oferowane są przez kupony rabatowe lub promocyjne (posiadające unikalne kody), kolportowane przez posiadaczy e-licencji instruktorskiej lub organizatorów imprez. Ceny ulgowe nie sumują się i nie podlegają kolejnym obniżkom.

Za opłacone zamówienie wystawiana jest faktura imienna lub na firmę (zgodnie z deklaracją kupującego, wg obowiązujących przepisów), która dostarczana klientowi jest w e-mailu.

Wszelkie prawa zastrzeżone 2013-2020 © EdukacjaŻeglarska.pl - Mariusz Zawiszewski

Brak połączenia z serwerem MySQL.
Błąd: