Ceremoniał morski
i etykieta jachtowa

EUGENIUSZ KOCZOROWSKI, JERZY KOZIARSKI, RYSZARD PLUTA
Podstawa żeglarskiego savoir-vivre. Bogactwo ciekawych opisów i stylowych rycin. Ciekawa prezentacja zwyczajów i ceremoniałów żeglarskich. Książka poszukiwana przez każdego szanującego się wodniaka. Polecana dla początkujących skipperów, kapitanów i instruktorów żeglarstwa...

 
 
powrót

info

Ceremoniał morski i etykieta jachtowa
Autorzy: Eugeniusz Koczorowski, Jerzy Koziarski, Ryszard Pluta

cena: 25,- zł

ISBN 978-83-7020-233-0
format: 17 x 24 cm
stron: 296
wydanie 3
oprawa: twarda, foliowana
data wydania: 2009

polecamy

 

Ludzie morza jak chyba nikt inny, kultywują przeróżne zwyczaje i obyczaje. Rodziły się one wskutek kontaktów między żeglarzami różnych nacji, w atmosferze przywiązania, czy wręcz entuzjazmu dla morza.

Nie wszystkie z dawnych zwyczajów znalazły odbicie w regulaminach, przepisach i instrukcjach. O wielu zapomniano, inne uległy modyfikacji, na niektóre patrzy się z przymrużeniem oka, ale są i takie, które znajdują uzasadnienie. O nich wszystkich w sposób ciekawy i bardzo przystępny opowiadają autorzy.

Książka zebrała liczne wyróżnienia i nagrody za krzewienie kultury żeglarskiej. Od lat jest podstawą żeglarskiego savoir-vivre i zajmuje miejsce na półce każdego szanującego się wodniaka. Polecana jest przede wszystkim początkującym skipperom, kapitanom i instruktorom żeglarstwa.

Doskonały prezent dla nestorów i doświadczonych wiekiem kapitanów, zarówno tych z wielkich, jak i  tych z mniejszych wód ...

płatność i dostawa

Metody płatności

Przewidziane są dwie podstawowe metody płatności:

  • płatność elektroniczna (bezpieczna i szybka, wymaga od Klienta założenia konta w PayU) - umożliwia natychmiastową wysyłkę produktu (np. książki) do klienta, skraca czas oczekiwania na realizację zamówienia,
  • przelew bankowy / przekaz pocztowy - tradycyjny sposób płatności, zamówienie realizowane jest po zaksięgowaniu płatności na koncie bankowym Operatora.

Sposoby dostawy

Przewidziane są dwa podstawowe sposoby dostawy (firma kurierska i Poczta Polska):

  • kurier UPS (przesyłka typu kurier) - do dwóch dni roboczych - opłata: 14,00 zł,
  • poczta priorytetowa (przesyłka typu priorytet) - do trzech dni roboczych - opłata: 9,00 zł,
  • poczta tradycyjna (przesyłka typu ekonomiczna) - do pięciu dni roboczych - opłata: 7,00 zł.
Uwaga: dla zamówień na kwotę powyżej 100,- zł dostawa gratis. Dotyczy to zamówień łączonych obejmujących minimum dwie pozycje: np. e-kurs + książka, gadżet + książka, dwie książki lub więcej).

Wybór metody "przelew bankowy / przekaz pocztowy" zdecydowanie odwleka termin otrzymania zamówionego produktu do momentu zaksięgowania płatności na koncie bankowym Operatora. Sugerowane jest opłacenie zamówienia z zastosowaniem płatności elektronicznej np. PayU.

Wszystkie przedstawione ceny są cenami brutto (z VAT, PLN). Ceny ulgowe (PROMOCJA, RABAT, SPECJALNA) za produkty multimedialne oferowane są przez kupony rabatowe lub promocyjne (posiadające unikalne kody), kolportowane przez posiadaczy e-licencji instruktorskiej lub organizatorów imprez. Ceny ulgowe nie sumują się i nie podlegają kolejnym obniżkom.

Za opłacone zamówienie wystawiana jest faktura imienna lub na firmę (zgodnie z deklaracją kupującego, wg obowiązujących przepisów), która dostarczana klientowi jest w e-mailu.

Wszelkie prawa zastrzeżone 2013-2019 © EdukacjaŻeglarska.pl - Mariusz Zawiszewski

Brak połączenia z serwerem MySQL.
Błąd: