Teoria żeglowania.
Aerodynamika żagla

CZESŁAW MARCHAJ
Kultowa pozycja z dziedziny teorii żeglowania. Owoc wielu dekad pracy jednego z najwybitniejszych autorytetów naukowej strony żeglarstwa. Solidna podbudowa naukowa, prosty język, sugestywne przykłady, praktyczne sposoby rozwiązywania problemów. Swobodne przechodzenie autora od historii żeglarstwa do ultranowoczesnych konstrukcji jutra ...

 
powrót

info

Teoria żeglowania
Aerodynamika żagla
Autor: Czesław Marchaj

cena: 50,- zł

ISBN 978-83-7020-269-9
format: 168 x 240 mm
stron: 536
wydanie 3.
oprawa: twarda, foliowana
data wydania: 2009

polecamy

Książka, której pierwsze wydanie w roku 1957 przyniosło Czesławowi Marchajowi międzynarodową sławę. Niniejsze, czwarte wydanie, które oddajemy Czytelnikom obecnie, jest całkowicie zmienione, uaktualnione, uzupełnione o nowe badania autora. Jesteśmy przekonani, że będzie to jak kiedyś pozycja kultowa, obowiązkowa w bibliotece każdego żeglarza, który chce na żeglarstwo spojrzeć nieco szerzej i zrozumieć prawa nim rządzące.

Kultowa pozycja z dziedziny teorii żeglowania. Owoc wielu dekad pracy jednego z najwybitniejszych autorytetów naukowej strony żeglarstwa. Solidna podbudowa naukowa, prosty język, sugestywne przykłady, praktyczne sposoby rozwiązywania problemów. Swobodne przechodzenie autora od historii żeglarstwa do ultranowoczesnych konstrukcji jutra. Niniejszy tom nosi podtytuł "Aerodynamika żagla". Przygotowywany przez autora tom drugi traktował będzie o hydrodynamice kadłuba.

płatność i dostawa

Metody płatności

Przewidziane są dwie podstawowe metody płatności:

  • płatność elektroniczna (bezpieczna i szybka, wymaga od Klienta założenia konta w PayU) - umożliwia natychmiastową wysyłkę produktu (np. książki) do klienta, skraca czas oczekiwania na realizację zamówienia,
  • przelew bankowy / przekaz pocztowy - tradycyjny sposób płatności, zamówienie realizowane jest po zaksięgowaniu płatności na koncie bankowym Operatora.

Sposoby dostawy

Przewidziane są dwa podstawowe sposoby dostawy (firma kurierska i Poczta Polska):

  • kurier UPS (przesyłka typu kurier) - do dwóch dni roboczych - opłata: 14,00 zł,
  • poczta priorytetowa (przesyłka typu priorytet) - do trzech dni roboczych - opłata: 9,00 zł,
  • poczta tradycyjna (przesyłka typu ekonomiczna) - do pięciu dni roboczych - opłata: 7,00 zł.
Uwaga: dla zamówień na kwotę powyżej 100,- zł dostawa gratis. Dotyczy to zamówień łączonych obejmujących minimum dwie pozycje: np. e-kurs + książka, gadżet + książka, dwie książki lub więcej).

Wybór metody "przelew bankowy / przekaz pocztowy" zdecydowanie odwleka termin otrzymania zamówionego produktu do momentu zaksięgowania płatności na koncie bankowym Operatora. Sugerowane jest opłacenie zamówienia z zastosowaniem płatności elektronicznej np. PayU.

Wszystkie przedstawione ceny są cenami brutto (z VAT, PLN). Ceny ulgowe (PROMOCJA, RABAT, SPECJALNA) za produkty multimedialne oferowane są przez kupony rabatowe lub promocyjne (posiadające unikalne kody), kolportowane przez posiadaczy e-licencji instruktorskiej lub organizatorów imprez. Ceny ulgowe nie sumują się i nie podlegają kolejnym obniżkom.

Za opłacone zamówienie wystawiana jest faktura imienna lub na firmę (zgodnie z deklaracją kupującego, wg obowiązujących przepisów), która dostarczana klientowi jest w e-mailu.

Klienci tego produktu zamawiali również: Zobacz podobne pozycje:
30  
Żeglarz jachtowy i jachtowy sternik morski
e-kurs ŻEGLARZ JACHTOWY
Silniki zaburtowe
 
Dzielność morska
Reeds. Vademecum skipera
Suplement CD - ŻEGLARZ JACHTOWY
 

Wszelkie prawa zastrzeżone 2013-2019 © EdukacjaŻeglarska.pl - Mariusz Zawiszewski

Brak połączenia z serwerem MySQL.
Błąd: