Długopis firmowy
- EdukacjaŻeglarska.pl

Niezawodny, wykonany z najlepszych materiałów, solidnie i elegancko wykończony, jest nie tylko sympatycznym gadżetem, ale również miłą pamiątką. Na metalowej obudowie długopisu zamieszczone jest wypalone laserem logo i adres www. Istnieje przekonanie, że długopisy pamiątkowe mają dar przyciągania szczęścia. Zapewne i nasz firmowy gadżet może je zapewnić ...

kolor:
 
powrót

info

Długopis firmowy
EdukacjaŻeglarska.pl

cena: 9,90 zł

długość: 135 mm
średnica: 9 mm
mechanizm: wkład sprężynowy
kolory obudowy: biały, błękitny, granatowy, bordo, czarny
etui/oprawa: brak
kolory wkładu długopisu: niebieski, czarny 
data wytworzenia: 2014

polecamy

Długopis pełni funkcję nie tylko artykułu piśmienniczego. Jest również symbolem lub pamiątką chwili, w której go nabyliśmy lub otrzymaliśmy w prezencie. Często nosi w sobie ładunek emocjonalny, którego moc doświadczyć możemy najczęściej po pewnym czasie. Podstawową jednak jego funkcją jest umożliwienie nam sporządzenia błyskawicznej notatki. Długopisów nigdy za dużo ...

Istnieje przekonanie, że długopisy pamiątkowe mają dar przyciągania szczęścia. Zapewne i nasz firmowy gadżet może je zapewnić. Wypróbuj!

Wszystkie te założenia spełnia długopis firmowy EdukacjaŻeglarska.pl. Niezawodny, wykonany z najlepszych materiałów, solidnie i elegancko wykończony, jest nie tylko sympatycznym gadżetem, ale również miłą pamiątką. Ku pamięci, na metalowej obudowie długopisu zamieszczone jest wypalone laserem logo i adres www. Jest ono bardzo trwałe i eleganckie.

Zachęcamy do nabycia długopisu firmowego EdukacjaŻeglarska.pl. Przy składaniu zamówienia można określić kolor jego obudowy.

płatność i dostawa

Metody płatności

Przewidziane są dwie podstawowe metody płatności:

  • płatność elektroniczna (bezpieczna i szybka, wymaga od Klienta założenia konta w PayU) - umożliwia natychmiastową wysyłkę produktu (np. książki) do klienta, skraca czas oczekiwania na realizację zamówienia,
  • przelew bankowy / przekaz pocztowy - tradycyjny sposób płatności, zamówienie realizowane jest po zaksięgowaniu płatności na koncie bankowym Operatora.

Sposoby dostawy

Przewidziane są dwa podstawowe sposoby dostawy (firma kurierska i Poczta Polska):

  • kurier UPS (przesyłka typu kurier) - do dwóch dni roboczych - opłata: 14,00 zł,
  • poczta priorytetowa (przesyłka typu priorytet) - do trzech dni roboczych - opłata: 9,00 zł,
  • poczta tradycyjna (przesyłka typu ekonomiczna) - do pięciu dni roboczych - opłata: 7,00 zł.
Uwaga: dla zamówień na kwotę powyżej 100,- zł dostawa gratis. Dotyczy to zamówień łączonych obejmujących minimum dwie pozycje: np. e-kurs + książka, gadżet + książka, dwie książki lub więcej).

Wybór metody "przelew bankowy / przekaz pocztowy" zdecydowanie odwleka termin otrzymania zamówionego produktu do momentu zaksięgowania płatności na koncie bankowym Operatora. Sugerowane jest opłacenie zamówienia z zastosowaniem płatności elektronicznej np. PayU.

Wszystkie przedstawione ceny są cenami brutto (z VAT, PLN). Ceny ulgowe (PROMOCJA, RABAT, SPECJALNA) za produkty multimedialne oferowane są przez kupony rabatowe lub promocyjne (posiadające unikalne kody), kolportowane przez posiadaczy e-licencji instruktorskiej lub organizatorów imprez. Ceny ulgowe nie sumują się i nie podlegają kolejnym obniżkom.

Za opłacone zamówienie wystawiana jest faktura imienna lub na firmę (zgodnie z deklaracją kupującego, wg obowiązujących przepisów), która dostarczana klientowi jest w e-mailu.

Wszelkie prawa zastrzeżone 2013-2019 © EdukacjaŻeglarska.pl - Mariusz Zawiszewski

Brak połączenia z serwerem MySQL.
Błąd: