O nas

Mariusz Zawiszewski

kapitan jachtowy, Instruktor Wykładowca PZŻ,
kapitan motorowodny, instruktor żeglarski i motorowodny,
płetwonurek, ratownik, marynista, pedagog i dydaktyk,
przedsiębiorca, twórca i operator serwisu internetowego
EdukacjaŻeglarska.pl.

 

Pasjonat edukacji żeglarskiej, wychowawca, instruktor i egzaminator. Na początku swojej działalności szkoleniowej związany z Polskim Związkiem Żeglarskim (Komisja Szkolenia PZŻ, Komisja Śródlądowa PZŻ, Komisja Kultury, Etyki i Mediów PZŻ). Współzałożyciel Stowarzyszenia Instruktorów i Trenerów Żeglarstwa HALS.

Współpracował z wiodącymi firmami szkoleniowymi i ośrodkami żeglarskimi (m.in. CWM w Gdyni, CEE we Funce, HOM w Pucku, Kliwer w Warszawie, Bocianie Gniazdo w Rynie, Skysail w Olsztynie, Centralny Ośrodek Żeglarstwa w Trzebieży ... ). Udziela się w radzie programowej Forum Nauczycieli Żeglarstwa w Gdyni. Prelegent Żeglarskiej Konferencji Bezpieczeństwa 2017 w Gdyni (organizator: Pomorski OZŻ).

Nie stroni od kontaktów z instruktorami i organizacjami żeglarskimi oraz aktywnymi środowiskami kultury żeglarskiej i morskiej, w tym z animatorami edukacji żeglarskiej dla dzieci i młodzieży (autor Programu JUNGA & KADET). Szkoli i egzaminuje na patenty żeglarskie i motorowodne. Kształci instruktorów i wychowawców.

Zagorzały zwolennik nowoczesnych pomocy dydaktycznych i wykorzystywania ich w nauczaniu żeglarstwa.  Autor publikacji multimedialnych. Twórca i operator platformy EdukacjaŻeglarska.pl, oferującej szeroki wachlarz kursów e-learningowych dla fanów żeglarstwa i sportów motorowodnych.

 kontakt: biuro(@)edukacjazeglarska.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone 2013-2023 © EdukacjaŻeglarska.pl - Mariusz Zawiszewski

Brak połączenia z serwerem MySQL.
Błąd: