Polski Związek Żeglarski

Powrót

Organizacją i przeprowadzaniem egzaminów na patenty żeglarskie (żeglarza jachtowego, jachtowego sternika morskiego) zajmuje się Polski Związek Żeglarski, który współpracuje z swoimi przedstawicielstwami regionalnymi - Okręgowymi Związkami Żeglarskimi,  spełniającymi funkcję podmiotów współdziałających.

Podstawa prawna:

  • Ustawa z dnia 25 czerwca 2010 r. o sporcie (Dz.U. z 2010 r. Nr 127, poz. 857); zmieniająca Ustawę z dnia 21.12.2000 r. o żegludze śródlądowej (Dz.U. z 2006 r. Nr 123, poz. 857, z późn.  zm.) (zobacz).

zobacz: podmioty upoważnione

Zapraszamy do zapoznania się z danymi kontaktowymi biura PZŻ i z aktualizowaną na bieżąco listą podmiotów współdziałających (proszę zwrócić uwagę na zasięg terytorialny tych podmiotów), które wspólnie organizują i przeprowadzają egzaminy na państwowe patenty żeglarskie.

stan danych na dzień: 4 lipca 2015 r.
nazwa upoważnionego podmiotu
adres podmiotu
kontakt
patent lub licencja, na który uzyskano upoważnienie do przeprowadzania egzaminu 
podstawa prawna

Polski Związek Żeglarski

Polish Yachting Association

03-901 Warszawa, al. Poniatowskiego 1, Stadion Narodowy w Warszawie
www.pya.org.pl
email: pyabiuro@pya.org.pl
tel: /22/ 541 63 63
fax: /22/ 541 63 69
- żeglarz jachtowy
- jachtowy sternik morski
Ustawa z 21 grudnia 2000 r. o żegludze śródlądowej (Dz.U. z 2006 r. Nr 123, poz. 857, z późn. zm.) po zmianach opublikowanych w ustawie z 25 czerwca 2010 r. o sporcie (Dz.U.z 2010 r. Nr 127, poz. 857).

Okręgowe Związki Żeglarskie - podmioty współdziałające przy organizacji i przeprowadzaniu egzaminów na patenty żeglarskie, na podstawie umowy z Polskim Związkiem Żeglarskim.

zasięg terytorialny
Beskidzki Okręgowy Związek Żeglarski
43-300 Bielsko-Biała,
ul. Szkolna 15
http://www.beskidzkiozz.pl
email: biuro@beskidzkiozz.pl
Beskidzki Okręgowy Związek Żeglarski z siedzibą w Bielsku-Białej swoim zakresem działania obejmuje powiaty: m. Bielsko-Biała, bielski z siedzibą w Bielsku-Białej, cieszyński z siedzibą w Cieszynie i żywiecki z siedzibą w Żywcu.
Częstochowski Okręgowy Związek Żeglarski
42-200 Częstochowa,
ul. Broniewskiego 3
http://www.czozz.czest.pl
email:  czozz@czozz.czest.pl
Częstochowski Okręgowy Związek Żeglarski z siedzibą w Częstochowie swoim zakresem działania obejmuje powiaty: m. Częstochowa, częstochowski z siedzibą w Częstochowie, kłobucki z siedzibą w Kłobucku, lubliniecki z siedzibą w Lublińcu i myszkowski z siedzibą w Myszkowie.
Elbląski Okręgowy Związek Żeglarski
82-300 Elbląg,
ul. Radomska 29
http://www.eozz-elblag.pl
email: eozz.elblag@onet.pl
Elbląski Okręgowy Związek Żeglarski z siedzibą w Elblągu swoim zakresem działania obejmuje powiaty: m. Elbląg, elbląski z siedzibą w Elblągu, kwidzyński z siedzibą w Kwidzyniu, malborski z siedzibą w Malborku, nowodworski z siedzibą w Nowym Dworze Gdańskim, sztumski z siedzibą w Sztumie.
Gorzowski Okręgowy Związek Żeglarski
66-400 Gorzów Wlkp.,
ul. Obotrycka 7
email: furykiewicz@um.gorzow.pl
Gorzowski Okręgowy Związek Żeglarski z siedzibą w Gorzowie Wielkopolskim swoim zakresem działania obejmuje powiaty: m. Gorzów Wielkopolski, gorzowski z siedzibą w Gorzowie Wielkopolskim, międzyrzecki z siedzibą w Międzyrzeczu, słubicki z siedzibą w Słubicach, strzelecko-drezdenecki z siedzibą w Strzelcach Krajeńskich, sulęciński z siedzibą w Sulęcinie, świebodziński z siedzibą w Świebodzinie.
Jeleniogórski Okręgowy Związek Żeglarski
58-500 Jelenia Góra,
ul. Wojska Polskiego18 pokój 213
http://www.jozz.horyzont.jgora.pl
email: ycviking@poczta.onet.pl
Jeleniogórski Okręgowy Związek Żeglarski z siedzibą w Jeleniej Górze swoim zakresem działania obejmuje powiaty: m. Jelenia Góra, bolesławiecki z siedzibą w Bolesławcu, jeleniogórski z siedzibą w Jeleniej Górze, kamiennogórski z siedzibą w Kamiennej Górze, lubański z siedzibą w Lubaniu, lwówecki z siedzibą w Lwówku Śląskim i zgorzelecki z siedzibą w Zgorzelcu.
Kaliski Okręgowy Związek Żeglarski
62-800 Kalisz,
ul. Fabryczna 9
http://www.ozz.kalisz.pl
email: biuro@ozz.kalisz.pl
Kaliski Okręgowy Związek Żeglarski z siedzibą w Kaliszu swoim zakresem działania obejmuje powiaty: m. Kalisz, jarociński z siedzibą w Jarocinie, kaliski z siedzibą w Kaliszu, kępiński z siedzibą w Kępnie, krotoszyński z siedzibą w Krotoszynie, ostrowski z siedzibą w Ostrowie Wielkopolskim, ostrzeszowski z siedzibą w Ostrzeszowie i pleszewski z siedzibą w Pleszewie.
Koniński Okręgowy Związek Żeglarski
62-510 Konin,
ul. Portowa 12
http://www.knozz.pl
email: biuro@knozz.pl
Koniński Okręgowy Związek Żeglarski z siedzibą w Koninie swoim zakresem działania obejmuje powiaty: m. Konin, kolski z siedzibą w Kole, koniński z siedzibą w Koninie, słupecki z siedzibą w Słupcy i turecki z siedzibą w Turku.
Koszaliński
Okręgowy Związek Żeglarski
75-316 Koszalin,
ul. Przemysłowa 5
brak danych
Koszaliński Okręgowy Związek Żeglarski z siedzibą w Koszalinie swoim zakresem działania obejmuje powiaty: m. Koszalin, białogardzki z siedzibą w Białogardzie, drawski z siedzibą w Drawsku Pomorskim, kołobrzeski z sie-dzibą w Kołobrzegu, koszaliński z siedzibą w Koszalinie, sławieński z siedzibą w Sławnie, szczecinecki z siedzibą w Szczecinku, świdwiński z siedzibą w Świdwinie.
Krakowski Okręgowy Związek Żeglarski
30-709 Kraków,
ul. Stoczniowców 1
http://www.kozz.krakow.pl
email: kozz@epf.pl
Krakowski Okręgowy Związek Żeglarski z siedzibą w Krakowie swoim zakresem działania obejmuje powiaty: m. Kraków, chrzanowski z siedzibą w Chrzanowie, krakowski z siedzibą w Krakowie, limanowski z siedzibą w Limanowej, miechowski z siedzibą w Miechowie, myślenicki z siedzibą Myślenicach, olkuski z siedzibą w Olkuszu, oświęcimski z siedzibą w Oświęcimiu, proszowicki z siedzibą w Proszowicach, suski z siedzibą w Suchej Beskidzkiej, wadowicki z siedzibą w Wadowicach, wielicki z siedzibą w Wieliczce.
Krośnieński
Okręgowy Związek Żeglarski
38-610 Polańczyk,
ul. Równa 26
http://www.kozz.pl
email: kontakt@kozz.pl
Krośnieński Okręgowy Związek Żeglarski z siedzibą w Polańczyku swoim zakresem działania obejmuje powiaty: m. Krosno, brzozowski (Brzozowo), jasielski (Jasło), krośnieński z siedzibą w Krosno, leski z siedzibą w Lesku, sanocki z siedzibą w Sanoku, ustrzycki z siedzibą w Ustrzykach Dolnych.
Kujawsko-Pomorski
Okręgowy Związek Żeglarski
85-231 Bydgoszcz,
ul. Królowej Jadwigi 23
http://www.kpozzbyd.org.pl
email: biuro@kpozzbyd.org.pl
Kujawsko-Pomorski Okręgowy Związek Żeglarski z siedzibą w Bydgoszczy swoim zakresem działania obejmuje powiaty: m. Bydgoszcz, bydgoski z siedzibą w Bydgoszczy, inowrocławski z siedzibą w Inowrocławiu, mogileński z siedzibą w Mogilnie, nakielski z siedzibą w Nakle n. Notecią, sępoleński z siedzibą w Sępólnie Krajeńskim, świecki z siedzibą w Świeciu, tucholski z siedzibą w Tucholi, żniński z siedzibą w Żninie.
Legnicki Okręgowy Związek Żeglarski
brak danych
email: softklim@lg.onet.pl
Legnicki Okręgowy Związek Żeglarski z siedzibą w Legnicy swoim zakresem działania obejmuje powiaty: m. Legnica, głogowski z siedzibą w Głogowie, jaworski z siedzibą w Jaworze, legnicki z siedzibą w Legnicy, lubiński z siedzibą w Lubinie, polkowicki z siedzibą w Polkowicach, złotoryjski (Złotoryja).
Lubelski Okręgowy Związek Żeglarski
20-128 Lublin,
ul. Lwowska 7
http://www.lozz.lublin.pl
email: biuro@lozz.lublin.pl
Lubelski Okręgowy Związek Żeglarski z siedzibą w Lublinie swoim zakresem działania obejmuje województwo lubelskie.
Lubuski Okręgowy Związek Żeglarski
65-048 Zielona Góra,
ul. Niepodległości 7A/4AB
http://www.lozz.zgora.pl
email: biuro@lozz.zgora.pl
Lubuski Okręgowy Związek Żeglarski z siedzibą w Zielonej Górze swoim zakresem działania obejmuje powiaty: m. Zielona Góra, krośnieński z siedzibą w Krośnie Odrzańskim, nowosolski z siedzibą w Nowej Soli, świebodziński z siedzibą w Świebodzinie, wschowski z siedzibą we Wschowie, zielonogórski z siedzibą w Zielonej Górze, żagański z siedzibą w Żaganiu, żarski (Żary).
Łódzki Okręgowy Związek Żeglarski
90-266 Łódź,
ul. Wschodnia 62
http://www.lozz.4sails.pl
email: lozz@wipos.p.lodz.pl
Łódzki Okręgowy Związek Żeglarski z siedzibą w Łodzi swoim zakresem działania obejmuje powiaty: m. Łódź, m. Skierniewice, kutnowski z siedzibą w Kutnie, łaski z siedzibą w Łasku, łęczycki z siedzibą w Łęczycy, łowicki z siedzibą w Łowiczu, łódzki wschodni z siedzibą w Łodzi, pabianicki z siedzibą w Pabianicach, poddębicki z siedzibą w Poddębicach, rawski z siedzibą w Ra-wie Mazowieckiej, sieradzki z siedzibą w Sieradzu, skierniewicki z siedzibą w Skierniewicach, wieluński z siedzibą w Wieluniu, wieruszowski z siedzibą w Wieruszowie, zduńskowolski z siedzibą w Zduńskiej Woli, zgierski (Zgierz).
Opolski Okręgowy Związek Żeglarski
45-064 Opole,
ul. Damrota 6
http://www.oozz.republika.pl
email: oozz@op.pl
Opolski Okręgowy Związek Żeglarski z siedzibą w Opolu swoim zakresem działania obejmuje województwo opolskie.
Pilski Okręgowy Związek Żeglarski
64-800 Chodzież,
ul. Żeromskiego 33
http://www.pilskiozz.trz.pl
Pilski Okręgowy Związek Żeglarski z siedzibą w Pile swoim zakresem działania obejmuje powiaty: chodzieski z siedzibą w Chodzieży, czarnkowsko-trzcianecki z siedzibą w Czarnkowie, pilski z siedzibą w Pile, wągrowiecki z siedzibą w Wągrowcu, złotowski z siedzibą w Złotowie.
Piotrkowski
Okręgowy Związek Żeglarski
97-200 Tomaszów Mazowiecki,
ul. Zawadzka 77
http://www.ptozz.com
email: biuro@ptozz.com
Piotrkowski Okręgowy Związek Żeglarski z siedzibą w Tomaszowie Mazowieckim swoim zakresem działania obejmuje powiaty m. Piotrków Trybunalski, bełchatowski z siedzibą w Bełchatowie, brzeziński z siedzibą w Brzezinach, opoczyński z siedzibą w Opocznie, pajęczański z siedzibą w Pajęcznie, piotrkowski z siedzibą w Piotrkowie Trybunalskim, radomszczański z siedzibą w Radomsku, tomaszowski z siedzibą w Tomaszowie Mazowieckim.
Płocki Okręgowy Związek Żeglarski
09-400 Płock,
ul. Rybaki 10
http://www.pozz.pl
email: pozz@pozz.pl
Płocki Okręgowy Związek Żeglarski z siedzibą w Płocku swoim zakresem działania obejmuje powiaty: m. Płock, gostyniński z siedzibą w Gostyninie, płocki z siedzibą w Płocku, sierpecki z siedzibą w Sierpcu.
Podlaski Okręgowy Związek Żeglarski
15-078 Białystok,
ul. Warszawska 78
http://www.podlaskiozz.pl
Podlaski Okręgowy Związek Żeglarski z siedzibą w Białymstoku swoim zakresem działania obejmuje powiaty: m. Białystok, m. Łomża, białostocki z siedzibą w Białymstoku, bielski z siedzibą w Bielsku Podlaskim, grajewski z siedzibą w Grajewie, hajnowski z siedzibą w Hajnówce, kolneński z siedzibą w Kolnie, łomżyński z siedzibą w Łomży, moniecki z siedzibą w Mońkach, siemiatycki z siedzibą w Siemiatyczach, sokólski z siedzibą w Sokółce, wysokomazowiecki z siedzibą w Wysokiem Mazowieckiem, zambrowski z siedzibą w Zambrowie.
Pomorski Okręgowy Związek Żeglarski
81-345 Gdynia,
ul. Jana Pawła II 11
http://www.pozz.org.pl
email: biuro@pozz.org.pl
Pomorski Okręgowy Związek Żeglarski z siedzibą w Gdyni swoim zakresem działania obejmuje powiaty: m. Gdańsk, m. Gdynia, m. Sopot, chojnicki z siedzibą w Chojnicach, człuchowski z siedzibą w Człuchowie, kartuski z siedzibą w Kartuzach, kościerski z siedzibą w Kościerzynie, gdański z siedzibą w Pruszczu Gdańskim, pucki z siedzibą w Pucku, starogardzki z siedzibą w Starogardzie Gdańskim, tczewski z siedzibą w Tczewie, wejherowski z siedzibą w Wejherowie.
Przemyski Okręgowy Związek Żeglarski
37-700 Przemyśl,
ul. Sienkiewicza 5
http://www.prozz.pl
Przemyski Okręgowy Związek Żeglarski z siedzibą w Przemyślu swoim zakresem działania obejmuje powiaty: m. Przemyśl, jarosławski z siedzibą w Jarosławiu, lubaczowski z siedzibą w Lubaczowie, przemyski z siedzibą w Przemyślu, przeworski z siedzibą w Przeworsku.
Radomski Okręgowy Związek Żeglarski
26-600 Radom,
ul. Mickiewicza 33
http://www.rozz.radom.net
email: biuro@rozz.radom.net
Radomski Okręgowy Związek Żeglarski z siedzibą w Radomiu swoim zakresem działania obejmuje powiaty: m. Radom, białobrzeski z siedzibą w Białobrzegach, grójecki z siedzibą w Grójcu, kozienicki z siedzibą w Kozienicach, lipski z siedzibą w Lipsku, przysuski z siedzibą w Przysusze, radomski z siedzibą w Radomiu, szydłowiecki z siedzibą w Szydłowcu, zwoleński z siedzibą w Zwoleniu.
Rzeszowski
Okręgowy Związek Żeglarski
35-005 Rzeszów,
ul. Bardowskiego 2
http://www.rozz.org.pl
email: rozzbiuro@wp.pl
Rzeszowski Okręgowy Związek Żeglarski z siedzibą w Rzeszowie swoim zakresem działania obejmuje powiaty: m. Rzeszów, dębnicki z siedzibą w Dębicy, kolbuszowski z siedzibą w Kolbuszowej, leżajski z siedzibą w Leżajsku, mielecki z siedzibą w Mielcu, ropczycko-sędziszowski z siedzibą w Ropczycach, rzeszowski z siedzibą w Rzeszowie.
Sądecko-Podhalański
Okręgowy Związek Żeglarski
33-300 Nowy Sącz,
ul. Lenartowicza 4
http://www.spozz.com
email: biuro@spozz.com
Sądecko-Podhalański Okręgowy Związek Żeglarski z siedzibą w Nowym Sączu swoim zakresem działania obejmuje powiaty: m. Nowy Sącz, gorlicki z siedzibą w Gorlicach, nowosądecki z siedzibą w Nowym Sączu, nowotarski z siedzibą w Nowym Targu, tatrzański z siedzibą w Zakopanem.
Słupski Okręgowy Związek Żeglarski
76-200 Słupsk,
ul. Szczecińska 99
e-mail: szkolenia@zagle.ustka.pl
Słupski Okręgowy Związek Żeglarski z siedzibą w Słupsku swoim zakresem działania obejmuje powiaty: m. Słupsk, bytowski z siedzibą w Bytowie, lęborski z siedzibą w Lęborku, słupski z siedzibą w Słupsku.
Suwalski Okręgowy Związek Żeglarski
16-400 Suwałki,
ul. 1 Maja 15
e-mail: sozzsuwalki@gmail.com
Suwalski Okręgowy Związek Żeglarski z siedzibą w Suwałkach swoim zakresem działania obejmuje powiaty: m. Suwałki, augustowski z siedzibą w Augustowie, sejneński z siedzibą w Sejnach, suwalski z siedzibą w Suwałkach.
Śląski Okręgowy Związek Żeglarski
40-026 Katowice,
ul. Wojewódzka 16
http://www.slaski-ozz.org.pl
email: info@slaski-ozz.org.pl
Śląski Okręgowy Związek Żeglarski z siedzibą w Katowicach swoim zakresem działania obejmuje powiaty: m. Bytom, m. Chorzów, m. Dąbrowa Górnicza, m. Gliwice, m. Jastrzębie Zdrój, m. Jaworzno, m. Katowice, m. Mysłowice, m. Piekary Śląskie, m. Ruda Śląska, m. Rybnik, m. Siemianowice Śląskie, m. Sosnowiec, m. Świętochłowice, m. Tychy, m. Zabrze, m. Żory, będziński z siedzibą w Będzinie, bieruńsko-lędziński z siedzibą w Bieruniu, gliwicki z sie-dzibą w Gliwicach, mikołowski z siedzibą w Mikołowie, pszczyński z siedzibą w Pszczynie, raciborski z siedzibą w Raciborzu, rybnicki z siedzibą w Rybniku, tarnogórski z siedzibą w Tarnowskich Górach, wodzisławski z siedzibą w Wodzisławiu Śląskim, zawierciański z siedzibą w Zawierciu.
Tarnobrzeski
Okręgowy Związek Żeglarski
39-400 Tarnobrzeg,
al. Niepodległości 2/115
http://www.tbgozz.eu
email: biuro@tbgozz.eu
Tarnobrzeski Okręgowy Związek Żeglarski z siedzibą w Tarnobrzegu swoim zakresem działania obejmuje powiaty: m. Tarnobrzeg, niżański z siedzibą w Nisku, stalowowolski z siedzibą w Stalowej Woli, tarnobrzeski z siedzibą w Tarnobrzegu.
Tarnowski
Okręgowy Związek Żeglarski
33-100 Tarnów,
ul. Bitwy pod Studziankami 8
http://www.tozz.pl
email: tozz@tozz.pl
Tarnowski Okręgowy Związek Żeglarski z siedzibą w Tarnowie swoim zakresem działania obejmuje powiaty: m. Tarnów, bocheński z siedzibą w Bochni, brzeski z siedzibą w Brzesku, dąbrowski z siedzibą w Dąbrowie Tarnowskiej, tarnowski z siedzibą w Tarnowie.
Toruński Okręgowy Związek Żeglarski
87-100 Toruń,
ul. Słowackiego 118A
http://www.tozz.org.pl
email: biuro@tozz.org.pl
Toruński Okręgowy Związek Żeglarski z siedzibą w Toruniu swoim zakresem działania obejmuje powiaty: m. Toruń, m. Grudziądz, brodnicki z siedzibą w Brodnicy, chełmiński z siedzibą w Chełmnie, golubsko-dobrzyński z siedzibą w Golubiu-Dobrzyniu, grudziądzki z siedzibą w Grudziądzu, toruński z siedzibą w Toruniu i wąbrzeski z siedzibą w Wąbrzeźnie.
Wałbrzyski
Okręgowy Związek Żeglarski
58-314 Wałbrzych,
ul. Wieniawskiego 80
http://www.ozz.walbrzych.pl
Wałbrzyski Okręgowy Związek Żeglarski z siedzibą w Wałbrzychu swoim za-kresem działania obejmuje powiaty: m. Wałbrzych, dzierżoniowski z siedzibą w Dzierżoniowie, kłodzki z siedzibą w Kłodzku, świdnicki z siedzibą w Świdnicy, wałbrzyski z siedzibą w Wałbrzychu, ząbkowicki (Ząbkowice Śląskie).
Warmińsko-Mazurski
Okręgowy Związek Żeglarski
10-160  Olsztyn,
ul. Żeglarska 6/101
http://www.wmozz.pl
email: biuro@wmozz.pl
Warmińsko-Mazurski Okręgowy Związek Żeglarski z siedzibą w Olsztynie swoim zakresem działania obejmuje powiaty: m. Olsztyn, bartoszycki z siedzibą w Bartoszycach, braniewski z siedzibą w Braniewie, działdowski z siedzibą w Działdowie, ełcki z siedzibą w Ełku, giżycki z siedzibą w Giżycku, gołdapski z siedzibą w Gołdapi, iławski z siedzibą w Iławie, kętrzyński z siedzibą w Kętrzynie, lidzbarski z siedzibą w Lidzbarku Warmińskim, mrągowski z siedzibą w Mrągowie, nidzicki z siedzibą w Nidzicy, nowomiejski z siedzibą w Nowym Mieście Lubawskim, olecki z siedzibą w Olecku, olsztyński z siedzibą w Olsztynie, ostródzki z siedzibą w Ostródzie, piski z siedzibą w Piszu, szczycieński z siedzibą w Szczytnie, węgorzewski z siedzibą w Węgorzewie.
Warszawsko-Mazowiecki Okręgowy Związek Żeglarski
03-942 Warszawa,
ul. Wał Miedzeszyński 397
http://www.wozz.org.pl
email: biuro@wozz.org.pl
Warszawsko-Mazowiecki Okręgowy Związek Żeglarski z siedzibą w Warszawie swoim zakresem działania obejmuje powiaty: m. Warszawa, m. Ostrołęka, m. Siedlce, ciechanowski z siedzibą w Ciechanowie, garwoliński z siedzibą w Garwolinie, grodziski z siedzibą w Grodzisku Mazowieckim, legionowski z siedzibą w Legionowie, łosicki z siedzibą w Łosicach, makowski z siedzibą
w Makowie Mazowieckim, miński z siedzibą w Mińsku Mazowieckim, mławski z siedzibą w Mławie, nowodworski z siedzibą w Nowym Dworze Mazowieckim, ostrołęcki z siedzibą w Ostrołęce, ostrowski z siedzibą w Ostrowi Mazowieckiej, otwocki z siedzibą w Otwocku, piaseczyński z siedzibą w Pia-secznie, płoński z siedzibą w Płońsku, pruszkowski z siedzibą w Pruszkowie, przasnyski z siedzibą w Przasnyszu, pułtuski z siedzibą w Pułtusku, siedlecki z siedzibą w Siedlcach, sochaczewski z siedzibą w Sochaczewie, sokołowski
z siedzibą w Sokołowie Podlaskim, warszawski z siedzibą w Warszawie, warszawski zachodni z siedzibą w Ożarowie Mazowieckim, węgrowski z siedzibą w Węgrowie, wołomiński z siedzibą w Wołominie, wyszkowski z siedzibą w Wyszkowie, żuromiński z siedzibą w Żurominie, żyrardowski z siedzibą
w Żyrardowie.
Wielkopolski 
Okręgowy Związek Żeglarski
61-782 Poznań,
ul. Wodna 8/9
http://www.pozz.poznan.pl
Wielkopolski Okręgowy Związek Żeglarski z siedzibą w Poznaniu swoim zakresem działania obejmuje powiaty: m. Poznań, m. Leszno, gnieźnieński z siedzibą w Gnieźnie, gostyński z siedzibą w Gostyniu, grodziski z siedzibą w Grodzisku Wielkopolskim, kościański z siedzibą w Kościanie, leszczyński z siedzibą w Lesznie, międzychodzki z siedzibą w Międzychodzie, nowotomyski z siedzibą w Nowym Tomyślu, obornicki z siedzibą w Obornikach, poznański z siedzibą w Poznaniu, rawicki z siedzibą w Rawiczu, szamotulski z siedzibą w Szamotułach, śremski z siedzibą w Śremie, średzki z siedzibą
w Środzie Wielkopolskiej, wolsztyński z siedzibą w Wolsztynie, wrzesiński z siedzibą we Wrześni.
Włocławski
Okręgowy Związek Żeglarski
87-800 Włocławek
ul. Toruńska 87
http://www.ozzwloclawek.net.pl
email: ozzwloclawek@ozzwloclawek.net.pl
Włocławski Okręgowy Związek Żeglarski z siedzibą we Włocławku swoim zakresem działania obejmuje powiaty: m. Włocławek, aleksandrowski z siedzibą w Aleksandrowie Kujawskim, lipnowski z siedzibą w Lipnie, radziejowski z siedzibą w Radziejowie, rypiński z siedzibą w Rypinie, włocławski z siedzibą we Włocławku.
Wrocławski
Okręgowy Związek Żeglarski
50-529 Wrocław
ul. Borowska 1-3
http://www.wrozz.wroclaw.pl
email: biuro@wrozz.wroclaw.pl
Wrocławski Okręgowy Związek Żeglarski z siedzibą we Wrocławiu swoim zakresem działania obejmuje powiaty: m. Wrocław, górowski z siedzibą w Górze, milicki z siedzibą w Miliczu, oleśnicki z siedzibą w Oleśnicy, oławski z siedzibą w Oławie, strzeliński z siedzibą w Strzelinie, średzki z siedzibą w Środzie Śląskiej, trzebnicki z siedzibą w Trzebnicy, wołowski z siedzibą w Wołowie, wrocławski z siedzibą we Wrocławiu.
Zachodniopomorski
Okręgowy Związek Żeglarski
70-206 Szczecin,
ul. Dworcowa 19/102
http://www.zozz.com.pl
email: biuro@zozz.com.pl
Zachodniopomorski Okręgowy Związek Żeglarski z siedzibą w Szczecinie swoim zakresem działania obejmuje powiaty: m. Szczecin, m. Świnoujście, choszczeński z siedzibą w Choszcznie, goleniowski z siedzibą w Goleniowie, gryficki z siedzibą w Gryficach, gryfiński z siedzibą w Gryfinie, kamieński z siedzibą w Kamieniu Pomorskim, łobeski z siedzibą w Łobezie, myśliborski z siedzibą w Myśliborzu, policki z siedzibą w Policach, pyrzycki z siedzibą w Pyrzycach, stargardzki z siedzibą w Stargardzie Szczecińskim, wałecki z siedzibą
w Wałczu.
stan danych na dzień: 4 lipca 2015 r.
 
UWAGA:
Dane zawarte w powyższym zestawieniu mają charakter jedynie poglądowy i odzwierciedlają stan wiedzy operatora serwisu EdukacjaŻeglarska.pl na dzień publikacji tabeli z danymi. Brak danych, aktualność danych kontaktowych, ich niepełny wymiar, jak i kolejność, nie mogą być podstawą do jakichkolwiek roszczeń ze strony zainteresowanych podmiotów (firm, w tym osób fizycznych).
Aktualny terminarz zgłoszonych i zarejestrowanych egzaminów na patenty i licencje do uprawiania turystyki wodnej, w tym terminy egzaminów na patent żeglarza jachtowego lub na patent jachtowego sternika morskiego,  dostępny jest na stronie internetowej Ministerstwa Sportu i Turystyki:  http://www.msport.gov.pl/egzaminy-zeglarskie.
Operator serwisu EdukacjaŻeglarska.pl nie ponosi odpowiedzialności za ewentualny brak publikacji informacji o terminach wspomnianych egzaminów, za aktualność danych o nich, jak i poprawność i rzetelność organizowania i przeprowadzania egzaminów na patenty do uprawiania turystyki wodnej przez wszelkiego rodzaju podmioty.
 

Wszelkie prawa zastrzeżone 2013-2023 © EdukacjaŻeglarska.pl - Mariusz Zawiszewski

Brak połączenia z serwerem MySQL.
Błąd: