Prowadzenie zajęć na kursie żeglarskim, czy motorowodnym wymaga od instruktora dobrego przygotowania merytorycznego. Równie istotne jest dysponowanie odpowiednim sprzętem pływającym, a także będącym na wysokim poziomie zapleczem dydaktycznym. O ile z reguły nie mamy problemów z zastosowaniem sprzętu żeglarskiego, czy motorowodnego w nauczaniu manewrowania jachtem, to wcześniejsze przygotowanie zajęć teoretycznych w postaci prezentacji i zestawów sprawdzających postępy naszych kursantów, jest już nie małym problemem.

Rozwiązaniem jest tu oferta serwisu EdukacjaŻeglarska.pl, umożliwiająca korzystanie z kursów e-learningowych, zarówno przez kursantów (przyswajanie wiedzy, stosowanie systemu powtórek), ale również przez samych instruktorów (m.in. przygotowanie zajęć, prowadzenie wykładów, kontrola postępów kursantów w nauce).

Warunkiem korzystania z dostępu do wybranego kursu e-learningowego, jako dedykowanego dla instruktora (prywatny e-kurs!), jest podpisanie stosownej umowy e-licencji instruktorskiej z Operatorem EdukacjaŻeglarska.pl. Licencjobiorca otrzymuje e-certyfikat tej licencji i prawo do legitymowania się nim. Po otrzymaniu kuponów rabatowych, Licencjobiorca może wręczyć je swoim kursantom, obniży to im cenę zakupu i zapewni automatyczny, czasowy dostęp do tego dedykowanego e-kursu. Licencjobiorca ma wtedy możliwość monitorowania postępów swoich kursantów.

 

kupon rabatowy   kupon VIP
 
Umożliwia klientowi (np. kursantowi) zakup w SKLEPIE EdukacjaŻeglarska.pl, czasowego dostępu do dowolnego kursu e-learningowego w cenie promocyjnej (obniżonej o 10 zł). Kupony te otrzymuje Licencjobiorca od Operatora EdukacjaŻeglarska.pl, po podpisaniu umowy e-licencji instruktorskiej.
 
Umożliwia użytkownikowi (np. VIP) czasowy dostęp do określonego kursu e-learningowego. Ten bezpłatny kupon wystawiany jest przez Operatora EdukacjaŻeglarska.pl i wręczany osobiście przy szczególnych okazjach (np. targi, akcje charytatywne, super promocje, nawiązanie współpracy).

Treści zawarte na kursie e-learningowym wykorzystywać można z powodzeniem do samodzielnego przygotowania się do egzaminu na patent żeglarski, czy motorowodny (pozwala na pracę w dowolnym tempie, na dowolnym poziomie zaawansowania). Korzystanie z tego materiału daje dogodne wsparcie udziału w zajęciach teoretycznych i praktycznych na kursie (zastępuje notatki, pozwala na samodzielną lub zespołową realizację powtórek, skraca do minimum zorganizowane zajęcia szkoleniowe,  umożliwiając późniejsze konsultacje z instruktorem prowadzącym). Przejrzenie treści e-kursu jest doskonałą powtórką wiadomości dla bardziej doświadczonych skipperów i instruktorów (przed sezonem żeglarskim, przed planowanym rejsem lub szkoleniem na wyższy patent).

Podpisanie umowy e-licencji instruktorskiej daje możliwość Licencjobiorcy (instruktorowi) na wykorzystywanie kursu e-learningowego jako prezentacji do prowadzenia zajęć teoretycznych na prowadzonych przez siebie szkoleniach (w postaci konsultacji, tradycyjnych wykładów, czy panelu kontrolnego). Ponadto umożliwia monitorowanie postępów w nauce przypisanych do tego e-kursu użytkowników (zaproszonych przez Licencjobiorcę kursantów - cenę ich dostępu obniża tu zastosowanie jednego z kuponów rabatowych). 

Istnieje również możliwość zakupienia w SKLEPIE wielu kodów dostępu (loginów z hasłami) do wybranego kursu e-learningowego, w równie atrakcyjnej cenie (kupony specjalne). Wręczyć je można swoim kursantom, członkom załogi, czy znajomym, bez konieczności dokonywania przez nich indywidualnych zakupów. Pozwala to na zaoszczędzenie czasu, kosztów i konieczności dokonywania płatności tradycyjnej lub elektronicznej.

E-licencja instruktorska

 

W ofercie SKLEPU znajdują się kursy e-learningowe, umożliwiające zakupienie czasowego dostępu w opcji e-licencji instruktorskiej:

ŻEGLARZ JACHTOWY
JACHTOWY STERNIK MORSKI
STERNIK MOTOROWODNY
MOTOROWODNY STERNIK MORSKI

 

 

kupon promocyjny   kupon specjalny
 
Umożliwia klientowi (np. kursantowi) zakup w SKLEPIE EdukacjaŻeglarska.pl, czasowego dostępu do dowolnego kursu e-learningowego w cenie promocyjnej (obniżonej o 10 zł). Kupony te zamówić można bezpośrednio u Operatora EdukacjaŻeglarska.pl
 
Umożliwia użytkownikowi (np. kursantowi) czasowy dostęp do określonego kursu e-learningowego, opłacony wcześniej przez nabywcę kuponu (np. organizatora, instruktora, rodzica lub opiekuna). Kupony te nabyć można w SKLEPIE, jako np. Żeglarz jachtowy - multi PAKIET.

Umowa e-licencji instruktorskiej

Czasowy dostęp do zasobów określonego kursu e-learningowego (np. ŻEGLARZ JACHTOWY) można wykupić jako "pełny e-kurs" lub "tylko e-egzamin". Pozwala to na przeglądanie treści kursu e-learningowego, intensywną naukę, w tym korzystanie z systemu powtórek i sprawdzianów - tak korzysta z tego szkolenia kursant.

Zakupienie czasowego dostępu do tego kursu e-learningowego w opcji e-licencji instruktorskiej, generuje nie tylko dostęp do jego zasobów, ale przede wszystkim automatycznie tworzy dedykowany dla użytkownika (instruktora, Licencjobiorcy) osobny kurs e-learningowy.

Po podpisaniu stosownej umowy z Operatorem EdukacjaŻeglarska.pl (umowa ta dostarczana jest w ciągu paru dni), możliwe jest automatyczne przypisywanie swoich kursantów do tego kursu e-learningowego (dzięki indywidualnym kuponom rabatowym - z kodami obniżającymi im cenę zakupu dostępu, lub dzięki kuponom specjalnym - np. patrz: ŻEGLARZ JACHTOWY multi PAKIET). Do momentu podpisania takiej umowy możliwości te są częściowo zawieszone.

W umowie e-licencji instruktorskiej określane są:

  • dane osobowe Licencjobiorcy kursu e-learningowego,
  • deklaracja kompetencji instruktora (uprawnienia, patenty żeglarskie, motorowodne, instruktorskie),
  • typ kursu e-learningowego oraz kwota prowizji za każdy uruchomiony czasowy dostęp kursanta do tego kursu e-learningowego,
  • czas trwania umowy (standardowo do końca roku kalendarzowego),
  • szczegółowe warunki umowy i aktualny regulamin e-licencji instruktorskiej.

regulamin e-licencji instruktorskiej

Wszelkie prawa zastrzeżone 2013-2023 © EdukacjaŻeglarska.pl - Mariusz Zawiszewski

Brak połączenia z serwerem MySQL.
Błąd: