Przedłużenie czasu
dostępu do produktu

Umożliwia przedłużenie czasu korzystania z kursu e-learningowego. Produkt ten jest przeznaczony dla użytkownika "pełnego e-kursu" lub "tylko e-egzaminu" na określony patent. Okres tego przedłużenia doliczany jest do pierwotnego czasu dostępu do tego kursu e-learningowego (na ten patent) i może być cyklicznie odnawiany bez ograniczeń.

rodzaj przedłużanego kursu e-learningowego:
przedłużenie czasu dostępu do produktu:
 
powrót

info

Przedłużenie czasu dostępu do produktu
EdukacjaŻeglarska.pl

cena standard: 10,- zł

(cena standard dotyczy przedłużenia o 30 dni czasowego dostępu
do wybranego produktu - np. kursu e-learningowego ŻEGLARZ JACHTOWY)

polecamy

 

Data wydania: 2016-2020
Ostatnia aktualizacja produktu: 14.01.2020 r.

 

 

Na wysokość ceny "przedłużenia czasu dostępu do produktu" ma wpływ rodzaj produktu i okres tego przedłużenia (szczegóły w zakładce CENNIK).

Produkt:
  - przedłużenie czasowego dostępu
    do kursu e-learningowego.

Forma:
  - login i hasło dostępu do produktu
    przesyłane na wskazany e-mail.

 

Produkt ten umożliwia przedłużenie dostępu do wybranego kursu e-learningowego przybliżającego wiedzę z zakresu uprawiania turystyki wodnej, będącego kompendium wiedzy dla uczestników szkoleń na patenty z zakresu turystyki wodnej, dla osób przygotowujących się do egzaminu na taki patent, jak i dla posiadaczy patentu, chcących uzupełnić i powtórzyć posiadane wiadomości.

 

Dobór treści każdego z kursów e-learningowych jest odzwierciedleniem nie tylko wytycznych egzaminacyjnych z Rozporządzenia Ministra Sportu i Turystyki z dn. 9.04.2013 roku w sprawie uprawiania turystyki wodnej (Dz. U. z 2013 r., poz. 460), ale również wieloletnich doświadczeń zespołu autorskiego tworzącego portal i platformę EdukacjaŻeglarska.pl w dziedzinie szkolenia i egzaminowania na patenty żeglarskie i motorowodne.

 

Przedłużenie czasu dostępu do wybranego produktu (np. kursu e-learningowego) będzie realizowane jedynie w czasie aktualnego jeszcze dostępu do tego produktu. Zakupy dokonane po zakończeniu tego dostępu nie będą realizowane, a płatność zwracana zamawiającemu zgodnie z postanowieniami Regulaminu EdukacjaŻeglarska.pl.

 

Żeglarz jachtowy - multi PAKIET - pakiet dostępów indywidualnych dla kilku osób

Żeglarz jachtowy - ZESTAW EGZAMINACYJNY pdf - plik pdf do wydruku

Oferowane są następujące przedłużenia czasowego dostępu następujących produktów (kursów e-learningowych w wybranych wersjach i okresach użytkowania):

 • ŻEGLARZ JACHTOWY
  (pełny e-kurs, tylko e-egzamin zj),
 • JACHTOWY STERNIK MORSKI
  (pełny e-kurs, tylko e-egzamin jsm),
 • STERNIK MOTOROWODNY
  (pełny e-kurs, tylko e-egzamin sm),
 • MOTOROWODNY STERNIK MORSKI
  (pełny e-kurs, tylko e-egzamin msm).

Wybrać można następujące okresy przedłużenia dostępu do wybranych produktów: 30 dni, 60 dni lub 90 dni.

Oferowane przedłużenie czasowego dostępu do wybranego produktu (kursu e-learningowego) możliwe jest jedynie w sieci internetowej, na platformie e-learningowej EdukacjaŻeglarska.pl. Realizowane jest ono jedynie w czasie aktualnego jeszcze dostępu do tego produktu (wcześniej zakupionego dostępu do wybranego kursu e-learningowego). Zalogowanie użytkownika możliwe jest jedynie na podstawie aktualnego loginu i hasła dostępu.

 

ŻEGLARZ JACHTOWY
JACHTOWY STERNIK MORSKI
STERNIK MOTOROWODNY
MOTOROWODNY STERNIK MORSKI

 

jak to działa?

Jak to działa?

Decydując się na korzystanie z kursu e-learningowego należy określić czas dostępu do niego. Standardowo jest to okres 30 dni (cena standard). Podczas zakupu tego czasowego dostępu można jednak zdecydować się na wydłużenie tego okresu, np. do 60 lub 90 dni (ma to wpływ na ostateczną cenę tego dostępu).

Jeżeli jednak w trakcie użytkowania kursu e-learningowego pojawi się potrzeba przedłużenia dostępu do niego, to należy wykonać następujące kroki:

 1. Zarejestruj się na portalu (np. w białym boxie logowania do portalu) - dokonać tego możesz na każdym etapie zakupu produktu. Jeżeli masz u nas  już konto to zaloguj się.
 2. Wejdź w SKLEPIE na przedłużenie dostępu do produktu (kursu e-learningowego) i dokonaj wyboru konkretnego kursu (np. ŻEGLARZ JACHTOWY), zapoznaj się z jego opisem, wybierz opcję zakupu rodzaj przedłużanego kursu e-learningowego oraz wybierz opcję czasu dostępu (30, 60 lub 90 dni), a następnie skorzystaj z przycisku: SKLEP - KUP PRODUKT. Jeżeli płatnikiem jest inna osoba lub firma, koniecznie podaj imię i nazwisko (lub login) osoby dla której przedłużany jest czasowy dostęp.
 3. Dokonaj czynności rejestracyjnych i płatniczych (preferowana jest bezpieczna płatność przez PayU). Zapoznaj się z Regulaminem sklepu. W celu obniżenia ceny produktu wpisz posiadany kod rabatowy lub promocyjny. Podaj dane do wystawienia faktury, w razie problemów skontaktuj się z instruktorem prowadzącym szkolenie lub pisz bezpośrednio do nas.
 4. Odbierz email aktywujący przedłużenie dostępu do w.w. kursu e-learningowego. Przypominamy, że dotychczasowy login i hasło logowania do platformy e-learningowej należy chronić przed osobami postronnymi.
 5. Zaloguj się na platformie e-learningowej (pomarańczowy box w menu głównym: E-KURS LOGOWANIE). Zapoznaj się z udostępnionymi materiałami i zakresem wprowadzonych zmian. Chroń swój login i hasło, jak je zapomnisz to nie szkodzi, wygenerujemy nowe. 

Po zalogowaniu na platformie e-learningowej EdukacjaŻeglarska.pl zapoznaj się z panelem osobistym, a następnie uruchom udostępnione materiały (lekcje). W pierwszej kolejności zapoznaj się tu z plikiem pomocy, a następnie przeanalizuj poszczególne lekcje. Wsparcie i opieka merytoryczna nad każdym z kursów e-learningowych sprawowana jest przez instruktora prowadzącego (od niego masz kupon promocyjny) lub operatora platformy (skontaktuj się z nim przez panel platformy).

Przejrzenie wszystkich stron e-prezentacji i pozytywne zaliczenie e-sprawdzianów z poszczególnych lekcji e-kursu pozwoli na uruchomienie dostępu do e-egzaminu losującego testowe zestawy egzaminacyjne na dany patent żeglarski lub motorowodny.

więcej: platforma e-learningowa

Zaliczenie wygenerowanego losowo e-egzaminu umożliwi wydanie imiennego e-certyfikatu kompetencji - ukończenia szkolenia teoretycznego EdukacjaŻeglarska.pl. Można go samemu wydrukować (a po oprawieniu zawiesić na ścianie w swoim gabinecie ;-), lub jako plik zapisać w pamięci swojego komputera. Można też odpłatnie zamówić wydruk e-certyfikatu (łącznie z dostawą: kurier UPS lub tradycyjna przesyłka pocztowa).

zobacz zakładkę: E-CERTYFIKAT

cennik

cennik

*/- "pełny e-kurs" zawiera: e-prezentacje + bazy pytań (z zakresu poszczególnych przedmiotów kursu na dany patent), e-sprawdziany (aplikacje losujące zestawy pytań z zakresu poszczególnych przedmiotów kursu na dany patent) i e-egzamin (aplikację losującą zestaw pytań z zakresu całego kursu na dany patent).
**/- "tylko e-egzamin" zawiera: e-sprawdziany (aplikacje losujące zestawy pytań z zakresu poszczególnych przedmiotów kursu na dany patent) i e-egzamin (aplikację losującą zestaw pytań z zakresu całego kursu na dany patent).

płatność i dostawa

Metody płatności

Przewidziane są dwa podstawowe metody płatności:

 • płatność elektroniczna (bezpieczna i szybka, wymaga od Klienta założenia bezpłatnego konta w PayU) - preferowana dla produktów: e-kurs i e-licencja instruktorska (umożliwia natychmiastowe udostępnienie produktu multimedialnego przez Internet),
 • przelew bankowy / przekaz pocztowy - tradycyjny sposób płatności, zamówienie realizowane jest po zaksięgowaniu płatności na koncie bankowym Operatora.

Sposoby dostawy

Dla produktów typu kurs e-learningowy przewidziany jest jeden sposób dostawy:

 • Internet (dotyczy produktów: pełny e-kurs, tylko e-egzamin, dopłata do e-egzaminu na pełny e-kurs, przedłużenie czasu dostępu do produktu i e-licencja instruktorska oraz multi PAKIET i zestaw egzaminacyjny w pdf) - dostawa bezpłatna.

Dla pozostałych produktów przewidziane są dostawy kurierskie lub pocztowe:

 • kurier UPS (przesyłka typu kurier) - do dwóch dni roboczych - opłata: 14,00 zł,
 • poczta priorytetowa (przesyłka typu priorytet) - do trzech dni roboczych - opłata: 9,00 zł,
 • poczta tradycyjna (przesyłka typu ekonomiczna) - do pięciu dni roboczych - opłata: 7,00 zł.
Uwaga: dla zamówień łączonych (np. e-kurs + książka) należy wybrać dostawę kurierską lub pocztową. W przypadku wyboru dostawy przez Internet dla produktu innego niż produkt multimedialny (dostarczanego elektronicznie), wysyłka będzie wstrzymana do chwili opłacenia dostawy kurierskiej lub pocztowej.
Uwaga: dla zamówień na kwotę powyżej 100,- zł dostawa gratis. Dotyczy to zamówień łączonych obejmujących minimum dwie pozycje: np. e-kurs + książka, gadżet + książka, dwie książki lub więcej).

Preferowanym sposobem nabycia dostępu do kursu e-learningowego jest:

płatność elektroniczna: PayU + dostawa: INTERNET

Inne konfiguracje metod płatności i sposobów dostawy mogą znacznie wydłużyć lub wręcz uniemożliwić udostępnienie e-kursu lub e-licencji instruktorskiej.

Wybór metody "przelew bankowy / przekaz pocztowy" zdecydowanie odwleka termin udostępnienia kursu e-learningowego lub otrzymania zamówionego produktu do momentu zaksięgowania płatności na koncie bankowym Operatora. Sugerowane jest opłacenie zamówienia z zastosowaniem płatności elektronicznej np. PayU.

Wszystkie przedstawione ceny są cenami brutto (z VAT, PLN). Ceny ulgowe (PROMOCJA, RABAT, SPECJALNA) za produkty multimedialne oferowane są przez kupony rabatowe lub promocyjne (posiadające unikalne kody), kolportowane przez posiadaczy e-licencji instruktorskiej lub organizatorów imprez. Ceny ulgowe nie sumują się i nie podlegają kolejnym obniżkom.

Za opłacone zamówienie wystawiana jest faktura imienna lub na firmę (zgodnie z deklaracją kupującego, wg obowiązujących przepisów), która dostarczana klientowi jest w e-mailu.


opinie

opinie

Zachęcamy do zamieszczania tutaj swoich opinii, uwag, komentarzy i propozycji związanych z kursem e-learningowym ŻEGLARZ JACHTOWY.

Przyjętą zasadą jest podpisywanie się własnym imieniem i nazwiskiem oraz przekazywanie Operatorowi jej treści przez skrzynkę email w zakładce Kontakt (menu górne).

Prosimy o przestrzeganie zasad netykiety i zastrzegamy sobie prawo do selekcji i skracania nadsyłanych wypowiedzi.

... kursanci

dodaj opinię ...

7.02.2014 / Asia Jarużyńska - Jarocin

Dlaczego nie działa system zapisywania wyników testów w wersji demo? Już drugi raz podchodzę do egzaminu i odpowiadam na te same pytania! Instrukcja jest OK, tylko efektów mojej pracy nie widać.


14.01.2014 / Robert Nawrot - Robson - Sosnowiec

Zapisałem się w lipcu na kurs na żeglarza, wydałem sporo kasy, a i tak siedziałem w pokoju i uczyłem się z tabletu. Kolega miał taki shakowany program. Nawet animacje i testy. A u nas zajęcia prowadził jakiś g..., który czytał nam z książki ...


16.12.2013 / Paulina R. - Grójec

... Zauważyłam, że pytania w bazie odbiegają trochę o tych które miałam latem na kursie. Jak mam to rozumieć? Instruktorzy nie mogą uzgodnić jakiejś wspólnej wersji?... "Wykłady" z teorii są mocno rozbudowane, należy je uprościć - nie wszystko przyda się na Mazurach ...


29.11.2013 /
Andrzej Nowakowski - Sosnowiec

Kurs doskonale przygotowuje do egzaminu. Długo szukałem w dostępnych mi książkach informacji przydatnych do egzaminu. Zajmuje to mnóstwo czasu. Baza pytań w demo jest trochę za obszerna, ale próbny egzamin to prawdziwa bomba! Mam nadzieję, że zdam też ten prawdziwy egzamin na żeglarza w przyszłym roku.

... instruktorzy

dodaj opinię ...

24.01.2014 / Agnieszka Ślesińska - Toruń

A jednak to prawda! Kolega opowiadał mi o kursach żeglarskich, które będzie można odbywać przez internet. W tym roku pierwszy raz szkoliłam. Wspaniała przygoda. Miała świetną wachtę. Starsi instruktorzy wspomagali mnie jak mogli. Niestety wykładów jeszcze nie mogłam prowadzić. Jednak z takimi materiałami jak tutaj myślę, że dałabym sobie radę ...


13.01.2014 / Janusz Hrubieszowski - Siedlce

Jestem miło zaskoczony. Od wielu lat szkolę jako kadra na obozach żeglarskich. Wspaniały pomysł z tymi kursami na komputer. Chętnie kupiłbym już dostęp do pełnej wersji. Demo jest trochę skąpe w treści. Kiedy będzie można zapoznać się z pełną wersją i kupić tą e-licencję dla instruktorów? Proszę o informację ...


2.12.2013 / Michał Gliński - Mazury

Wersja testowa serwisu bardzo mi się podoba. Kursów e-learningowych naoglądałem się na uczelni, ale te zaprezentowane tutaj są zupełnie inne. Przypominają raczej książkę. Nie wiem, czy o to chodzi. Kto to wszystko będzie czytał. Proponuję więcej animacji, krótkich filmów i dużo, dużo pytań. To właśnie rozwiązywanie testów jest tu najistotniejsze. Kursanci muszą umieć zdawać egzaminy testowe ...


30.11.2013 / Dominik Nowosad - Piła

Doskonały pomysł z tym kursem przez internet! Szkoda, że w czasie sezonu nie mogłem z niego skorzystać. Sporo czasu spędziłem przy tablicy rysując stateczki i wektory sił na żaglu. Moi kursanci i tak przygotowywali się z pokserowanych testów. Mam nadzieję , że w przyszłym sezonie platforma wystartuje na całego. Życzę powodzenia i czekam z niecierpliwością  ...

Klienci tego produktu zamawiali również: Zobacz podobne pozycje:
120 120 120 30 120 120 120  
Żeglarz jachtowy i jachtowy sternik morski
Reeds. Vademecum skipera
Manewry portowe
 
e-kurs ŻEGLARZ JACHTOWY - multi PAKIET
Żeglarz jachtowy - ZESTAW EGZAMINACYJNY pdf
e-kurs STERNIK MOTOROWODNY
 

Wszelkie prawa zastrzeżone 2013-2023 © EdukacjaŻeglarska.pl - Mariusz Zawiszewski

Brak połączenia z serwerem MySQL.
Błąd: