Żeglarz jachtowy -
ZESTAW EGZAMINACYJNY pdf

Funkcjonalny zestaw egzaminacyjny! Składa się on z ilustrowanego zestawu testowych pytań egzaminacyjnych, karty egzaminacyjnej dla uczestnika egzaminu oraz arkusza prawidłowych odpowiedzi. Może być zastosowany na próbnym egzaminie na kursie na patent żeglarza jachtowego, jak i jako zestaw egzaminacyjny na rzeczywistym, państwowym egzaminie teoretycznym na ten patent ...

powrót

info

Żeglarz jachtowy
ZESTAW EGZAMINACYJNY  pdf

EdukacjaŻeglarska.pl

cena: 69,- zł

Ostatnia aktualizacja produktu: 14.01.2020 r.

 

 

Produkt:
kompletny, w pełni funkcjonalny zestaw egzaminacyjny

Forma:
plik pdf przesyłany na wskazany e-mail

Zawartość: zestaw pytań egzaminacyjnych (75), karta egzaminacyjna, arkusz poprawnych odpowiedzi

Data wydania: 2016-2020

polecamy

Unikalna oferta zamówienia pomocy dydaktycznej w postaci funkcjonalnego zestawu egzaminacyjnego! Składa się on z ilustrowanego zestawu testowych pytań egzaminacyjnych, karty egzaminacyjnej dla uczestnika egzaminu oraz arkusza prawidłowych odpowiedzi. Proponowany zestaw może być zastosowany na próbnym egzaminie na kursie na patent żeglarza jachtowego, jak i jako pełnowartościowy zestaw egzaminacyjny na rzeczywistym, państwowym egzaminie teoretycznym na ten patent.

Zestaw egzaminacyjny wykorzystywany być może przez doświadczonych instruktorów i wykładowców na szkoleniach i konsultacjach przygotowujących do udziału w egzaminie na patent, jak i przez przewodniczących komisji egzaminacyjnych przeprowadzających ten egzamin.

Oferowany przez EdukacjaŻeglarska.pl zestaw egzaminacyjny, kompilowany jest na zamówienie i nie  jest udostępniany osobom postronnym, ani nie jest publikowany w żaden inny sposób. Ma on charakter unikalny (patrz: identyfikator zestawu) i w pełni nadaje się do zastosowania, jako oryginalny zestaw pytań testowych na państwowym egzaminie teoretycznym na patent żeglarza jachtowego.

Forma i treść zestawu egzaminacyjnego jest odzwierciedleniem nie tylko wytycznych egzaminacyjnych z Rozporządzenia Ministra Sportu i Turystyki z dn. 9.04.2013 roku w sprawie uprawiania turystyki wodnej (Dz. U. z 2013 r., poz. 460), ale również wieloletnich doświadczeń zespołu autorskiego tworzącego portal i platformę EdukacjaŻeglarska.pl w dziedzinie szkolenia i egzaminowania na patenty żeglarskie i motorowodne.

Zawartość zestawu egzaminacyjnego

Pytania testowe do kompilacji poszczególnych zestawów egzaminacyjnych, pobierane są bezpośrednio z bazy pytań kursów e-learningowych EdukacjaŻeglarska.pl, programowo odpowiadającym wymaganiom na dany patent.

Każdy z zestawów jest równoważny pod względem merytorycznym, poziomu kompilacji, ilości stron, ich zawartości, formatu i ilości arkuszy. Poziom trudności zamieszczonych w nim pytań jest zbliżony, co pozwala na równoległe stosowanie różnych zestawów podczas tego samego egzaminu.

Pytania testowe zawarte w zestawie egzaminacyjnym opublikowane są na stronach w taki sposób, aby kolejne strony różnych zestawów można było wymieniać (np. strona 5 zestawu nr xxxx ze stroną 5 zestawu nr yyyy). Zapewnia to możliwość kompilowania nowych zestawów egzaminacyjnych (zaktualizować wtedy należy arkusz poprawnych odpowiedzi).

 

ŻEGLARZ JACHTOWY - dostęp do e-kursu dla jednej osoby

Żeglarz jachtowy - multi PAKIET - pakiet dostępów indywidualnych do e-kursu dla wielu osób

jak to działa?

Jak to działa?

Przykładowy ZESTAW EGZAMINACYJNY na patent żeglarza jachtowego można obejrzeć w pliku pdf dostępnym pod przyciskiem DEMO (do otworzenia go niezbędny jest odpowiedni program do pdf). Przedstawia on wszystkie elementy rzeczywistego zestawu.

Aby nabyć unikalny zestaw egzaminacyjny na patent żeglarza jachtowego, należy wykonać następujące kroki:

 1. Zarejestruj się na portalu (np. w białym box logowania do portalu) - dokonać tego możesz na każdym etapie zakupu pakietu danych czasowego dostępu.
 2. Dokonaj wyboru zestawu egzaminacyjnego (np. na patent żeglarza jachtowego) w tym celu przejdź do SKLEPU, wybierz właściwy produkt, zapoznaj się z jego opisem, określ ilość kupowanych różnych zestawów, a następnie skorzystaj z przycisku SKLEP - KUP PRODUKT.
 3. Dokonaj czynności rejestracyjnych i płatniczych (preferowana jest bezpieczna płatność przez PayU) - zapoznaj się z Regulaminem sklepu, w celu obniżenia ceny e-kursu wpisz posiadany kod rabatowy lub promocyjny, podaj dane do wystawienia faktury, podaj poprawny adres e-mail na jaki przesłany ma być plik pdf - w razie problemów skontaktuj się z Operatorem EdukacjaŻeglarska.pl.
 4. Odbierz email z plikiem pdf, zawierającym zamawiany produkt, zapisz go w bezpiecznym miejscu, korzystaj z niego zgodnie z przeznaczeniem.

Czas realizacji zamówienia na ZESTAW EGZAMINACYJNY na patent żeglarza jachtowego wynosi może nawet 48 godzin. Wpływ na to ma ilość i kolejność składanych zamówień. Wskazany jest tu kontakt telefoniczny lub e-mailowy celem dokonania dokładnych ustaleń. 

Uwaga:

Operator EdukacjaŻeglarska.pl udziela licencji na korzystanie z zakupionego zestawu egzaminacyjnego na dany patent, takim jaki jest (bez dokonywania zmian, z wyjątkiem zawartych w opisie produktu). Zabronione jest wykorzystywanie go do celów szkoleniowych, egzamianacyjnych i jakichkolwiek innych, przez osoby nie będące jego użytkownikami w myśl Regulaminu EdukacjaŻeglarska.pl (m.in. użytkować ten zestaw może jedynie klient, który go zakupił).

 

zawartość

Na zestaw egzaminacyjny składają się następujące elementy:

 • zestaw testowych pytań egzaminacyjnych - 75 testowych pytań zamkniętych, jednokrotnego wyboru, z trzema sugerowanymi odpowiedziami, ilustrowanych, po pięć pytań na każdej stronie,
 • karta egzaminacyjna - zaopatrzona w rubryki pozwalające zaznaczać odpowiedzi na kolejne pytania zestawu, oferuje miejsce na opis danych osobowych i wyniku egzaminu, ma krótką instrukcję jej wypełniania i treść podstawy prawnej, karta ta jest identyczna dla każdego z zestawów oferowanych przez EdukacjaŻeglarska.pl i tożsama z arkuszem poprawnych odpowiedzi,
 • arkusz poprawnych odpowiedzi - zawiera zaznaczone poprawne odpowiedzi na pytania zestawu egzaminacyjnego (siatka karty egzaminacyjnej), co pozwala na sprawną i bezbłędną ocenę poprawności udzielanych odpowiedzi,

 

foto: przykładowy arkusz poprawnych odpowiedzi

Forma i treść zestawu egzaminacyjnego jest odzwierciedleniem nie tylko wytycznych egzaminacyjnych z Rozporządzenia Ministra Sportu i Turystyki z dn. 9.04.2013 roku w sprawie uprawiania turystyki wodnej (Dz. U. z 2013 r., poz. 460), ale również wieloletnich doświadczeń zespołu autorskiego tworzącego portal i platformę EdukacjaŻeglarska.pl w dziedzinie szkolenia i egzaminowania na patenty żeglarskie i motorowodne.

 

płatność i dostawa

Metody płatności

Przewidziane są dwa podstawowe metody płatności:

 • płatność elektroniczna (bezpieczna i szybka, wymaga od Klienta założenia bezpłatnego konta w PayU) - preferowana dla produktów: e-kurs i e-licencja instruktorska (umożliwia natychmiastowe udostępnienie produktu multimedialnego przez Internet),
 • przelew bankowy / przekaz pocztowy - tradycyjny sposób płatności, zamówienie realizowane jest po zaksięgowaniu płatności na koncie bankowym Operatora.

Sposoby dostawy

Dla produktów typu kurs e-learningowy przewidziany jest jeden sposób dostawy:

 • Internet (dotyczy tylko produktów: e-kurs i e-licencja instruktorska, multi PAKIET, zestaw egzaminacyjny w pdf) - dostawa bezpłatna

Dla pozostałych produktów przewidziane są dostawy kurierskie lub pocztowe:

 • kurier UPS (przesyłka typu kurier) - do dwóch dni roboczych - opłata: 14,00 zł,
 • poczta priorytetowa (przesyłka typu priorytet) - do trzech dni roboczych - opłata: 9,00 zł,
 • poczta tradycyjna (przesyłka typu ekonomiczna) - do pięciu dni roboczych - opłata: 7,00 zł.
Uwaga: dla zamówień łączonych (np. e-kurs + książka) należy wybrać dostawę kurierską lub pocztową. W przypadku wyboru dostawy przez Internet dla produktu innego niż produkt multimedialny (dostarczanego elektronicznie), wysyłka będzie wstrzymana do chwili opłacenia dostawy kurierskiej lub pocztowej.
Uwaga: dla zamówień na kwotę powyżej 100,- zł dostawa gratis. Dotyczy to zamówień łączonych obejmujących minimum dwie pozycje: np. e-kurs + książka, gadżet + książka, dwie książki lub więcej).

Preferowanym sposobem nabycia dostępu do kursu e-learningowego jest:

płatność elektroniczna: PayU + dostawa: INTERNET

Inne konfiguracje metod płatności i sposobów dostawy mogą znacznie wydłużyć lub wręcz uniemożliwić udostępnienie e-kursu lub e-licencji instruktorskiej.

Wybór metody "przelew bankowy / przekaz pocztowy" zdecydowanie odwleka termin udostępnienia kursu e-learningowego lub otrzymania zamówionego produktu do momentu zaksięgowania płatności na koncie bankowym Operatora. Sugerowane jest opłacenie zamówienia z zastosowaniem płatności elektronicznej np. PayU.

Wszystkie przedstawione ceny są cenami brutto (z VAT, PLN). Ceny ulgowe (PROMOCJA, RABAT, SPECJALNA) za produkty multimedialne oferowane są przez kupony rabatowe lub promocyjne (posiadające unikalne kody), kolportowane przez posiadaczy e-licencji instruktorskiej lub organizatorów imprez. Ceny ulgowe nie sumują się i nie podlegają kolejnym obniżkom.

Za opłacone zamówienie wystawiana jest faktura imienna lub na firmę (zgodnie z deklaracją kupującego, wg obowiązujących przepisów), która dostarczana klientowi jest w e-mailu.


opinie

opinie

Zachęcamy do zamieszczania tutaj swoich opinii, uwag, komentarzy i propozycji związanych z ZESTAWEM EGZAMINACYJNYM na patent żeglarza jachtowego.

Przyjętą zasadą jest podpisywanie się własnym imieniem i nazwiskiem oraz przekazywanie Operatorowi jej treści przez skrzynkę email w zakładce Kontakt (menu górne).

Prosimy o przestrzeganie zasad netykiety i zastrzegamy sobie prawo do selekcji i skracania nadsyłanych wypowiedzi.

... kursanci

dodaj opinię ...

30.11.2013 / Jarek - Grudziądz

Zawsze zastanawiałem się skąd biorą się te słynne zestawy na egzamin. W minionym sezonie mój syn zdawał na żeglarza i mocno się denerwował. Nie było z czego się uczyć. Obejrzenie takiego zestawu wcześniej (lub zbliżonego) dużo by tu pomogło. Mam nadzieję, że testy tu publikowane będą dostępne dla wszystkich ...


15.03.2014 / Ania D.

Jestem zaskoczona, że takie testy mogą być estetyczne. Kolorowe ilustracje, wielkość czcionki, rozplanowanie tabelki na odpowiedzi - widać, że jest to wszystko przemyślane. Zapisałam sobie przykładowy zestaw testowy (chyba nie jest to nielegalne?) i pokażę go w szkole moim uczniom ...

... instruktorzy

dodaj opinię ...

14.12.2013 / Maciej "Chodor" - Gdynia

Fantastyczne! Nareszcie ktoś to zrobił. Jestem instruktorem od wielu sezonów. Przyglądam się z czym przyjeżdża komisja na nasz kurs (z ciekawości czasami zerknę przez ramię egzaminatora). To woła o pomstę do nieba! Poprawność pytań rodzi wiele dyskusji, brak kolorowych rysunków przy pytaniach z locji, opisywanie świateł tekstem ... Szkoda gadać! A tu proszę, gotowe zestawy i to na zamówienie. Zaraz dzwonię do ... i przekażę dobrą nowinę ...


6.02.2014 / Agnieszka - Poznań

Wspaniały pomysł. Ciekawe czy można będzie te zestawy stosować na rzeczywistych egzaminach, czy pozwoli na to "Wielki Brat". Bo nic tak nie boli jak pokazanie działaczom, że jednak można zrobić coś porządnie. Drukowanie takiego zestawu dla kilkunastu kursantów to niezła inwestycja, więc rewelacyjny jest pomysł z miksowaniem kolejnych stron paru zestawów - miała przyjemność takie zestawy powielać, nie było lekko ...

 

Klienci tego produktu zamawiali również: Zobacz podobne pozycje:
120 30 120 120  
Żeglarz jachtowy i jachtowy sternik morski
Teoria żeglowania. Aerodynamika żagla
Diesel na jachcie
 
e-kurs ŻEGLARZ JACHTOWY
ŻEGLARZ JACHTOWY - multi PAKIET
e-kurs STERNIK MOTOROWODNY
 

Wszelkie prawa zastrzeżone 2013-2023 © EdukacjaŻeglarska.pl - Mariusz Zawiszewski

Brak połączenia z serwerem MySQL.
Błąd: