Żeglarz jachtowy i
jachtowy sternik morski

ANDRZEJ KOLASZEWSKI, PIOTR ŚWIDWIŃSKI
Najbardziej popularna na rynku, bogato ilustrowana książka omawiająca zagadnienia związane z uprawianiem żeglarstwa zarówno na wodach śródlądowych, jak i morskich. Bogate kompendium wiedzy. Oferująca płytę z aplikacją multimedialną (animacje, baza pytań sprawdzających, przykładowe testy egzaminacyjne) ...

 
powrót

info

Żeglarz jachtowy i jachtowy sternik morski
Autorzy:
Andrzej Kolaszewski, Piotr Świdwiński

cena: 86,- zł

zawiera płytę CD: Suplement CD ŻEGLARZ JACHTOWY v.3c
ISBN 978-83-7020-624-6
format: 17 x 24 cm
stron: 504
wydanie: 25.
oprawa: twarda, foliowana
data wydania: 2016

polecamy

Podstawowy i najdłużej wydawany w Polsce podręcznik, wykorzystywany w szkoleniu żeglarskim. Stosowany zarówno przez nowicjuszy, jak i przez zaawansowanych miłośników wiatru i żagli. Uwzględnia zmiany w najnowszych przepisach i wymaganiach egzaminacyjnych na patenty żeglarskie.

Książka ta jest doskonale ilustrowana, posiada olbrzymią ilość barwnych rysunków 3D i fazogramów ułatwiających zrozumienie omawianych w niej zagadnień. Zestawienie treści dotyczących żeglarstwa śródlądowego i morskiego ułatwia zdobywanie wiedzy tym, którzy swoje pierwsze kroki stawiają od razu na większych jachtach.

Pierwsza w kraju książka żeglarska z płytą CD zawierającą: bazę przykładowych pytań egzaminacyjnych na stopień żeglarza jachtowego, animacje i ilustracje ułatwiające zapoznanie się z programem szkolenia oraz  inne multimedialne materiały dydaktyczne dla żeglarzy.

suplement cd

Żeglarz jachtowy
Suplement CD
Autor: Mariusz Zawiszewski

 

 

format: aplikacja na płycie CD
wersja: 3c
dodatek do książki:
Żeglarz jachtowy i jachtowy sternik morski
A.Kolaszewski, P.Świdwiński
współpraca: EdukacjaŻeglarska.pl
oprawa: miękka, koperta foliowa
data wydania: 2016

polecamy

50

Program multimedialny ŻEGLARZ JACHTOWY Suplement CD jest ciekawą formą zilustrowania materiału, którego opanowanie wymagane jest od kandydatów na patent żeglarza jachtowego. Z powodzeniem może być wykorzystywany jako materiał do samodzielnej pracy przyszłych skipperów oraz instruktorów i egzaminatorów.

Aplikacja oferuje m.in. rysunki i animacje ilustrujące przykładowe elementy programu szkolenia żeglarskiego (przedmioty: ratownictwo, przepisy, budowa, teoria żeglowania, locja, meteorologia). Wiedzę w ten sposób uzyskaną doskonalić można odpowiadając na pytania testowe z bazy pytań na patent żeglarza jachtowego.

Ostatecznym sprawdzianem wiedzy teoretycznej jest przykładowy próbny egzamin. Obejmuje on swoim zakresem cały materiał z jakim spotkać się można na rzeczywistym egzaminie na patent żeglarza jachtowego.

Dodatkowym atutem tego wydawnictwa są animacje z manewrowania jachtem pod żaglami  (ruch jachtu, komendy żeglarskie, etapy manewrów).

Wydawnictwo to jest najbardziej rozbudowaną pomocą dydaktyczną przeznaczoną do szkolenia żeglarskiego. Wymagany system operacyjny: Win  'XP, 'Vista, '7+. Zalecane oprogramowanie pomocnicze (przeglądarka internetowa): IE 5+, Chrome, Firefox.

Płyta CD dołączana jest gratis do książki "Żeglarz i jachtowy sternik morski" autorów Andrzej Kolaszewski, Piotr Świdwiński.

Materiały zawarte w opracowaniu są zgodne z treścią Rozporządzenia z dnia 9 kwietnia 2013 r. w sprawie uprawiania turystyki wodnej (wytyczne egzaminacyjne).

płatność i dostawa

Metody płatności

Przewidziane są dwie podstawowe metody płatności:

  • płatność elektroniczna (bezpieczna i szybka, wymaga od Klienta założenia konta w PayU) - umożliwia natychmiastową wysyłkę produktu (np. książki) do klienta, skraca czas oczekiwania na realizację zamówienia,
  • przelew bankowy / przekaz pocztowy - tradycyjny sposób płatności, zamówienie realizowane jest po zaksięgowaniu płatności na koncie bankowym Operatora.

Sposoby dostawy

Przewidziane są dwa podstawowe sposoby dostawy (firma kurierska i Poczta Polska):

  • kurier UPS (przesyłka typu kurier) - do dwóch dni roboczych - opłata: 14,00 zł,
  • poczta priorytetowa (przesyłka typu priorytet) - do trzech dni roboczych - opłata: 9,00 zł,
  • poczta tradycyjna (przesyłka typu ekonomiczna) - do pięciu dni roboczych - opłata: 7,00 zł.
Uwaga: dla zamówień na kwotę powyżej 100,- zł dostawa gratis. Dotyczy to zamówień łączonych obejmujących minimum dwie pozycje: np. e-kurs + książka, gadżet + książka, dwie książki lub więcej).

Wybór metody "przelew bankowy / przekaz pocztowy" zdecydowanie odwleka termin otrzymania zamówionego produktu do momentu zaksięgowania płatności na koncie bankowym Operatora. Sugerowane jest opłacenie zamówienia z zastosowaniem płatności elektronicznej np. PayU.

Wszystkie przedstawione ceny są cenami brutto (z VAT, PLN). Ceny ulgowe (PROMOCJA, RABAT, SPECJALNA) za produkty multimedialne oferowane są przez kupony rabatowe lub promocyjne (posiadające unikalne kody), kolportowane przez posiadaczy e-licencji instruktorskiej lub organizatorów imprez. Ceny ulgowe nie sumują się i nie podlegają kolejnym obniżkom.

Za opłacone zamówienie wystawiana jest faktura imienna lub na firmę (zgodnie z deklaracją kupującego, wg obowiązujących przepisów), która dostarczana klientowi jest w e-mailu.

Klienci tego produktu zamawiali również: Zobacz podobne pozycje:
120 xyz 120 30 120 120  
e-kurs ŻEGLARZ JACHTOWY
Manewrowanie jachtem żaglowym
Silniki zaburtowe
 
Reeds. Vademecum skipera
Żeglarz jachtowy
Suplement CD - MANEWROWANIE JACHTEM ŻAGLOWYM
 

Wszelkie prawa zastrzeżone 2013-2022 © EdukacjaŻeglarska.pl - Mariusz Zawiszewski

Brak połączenia z serwerem MySQL.
Błąd: