Żeglarz
jachtowy

ANDRZEJ KOLASZEWSKI, PIOTR ŚWIDWIŃSKI
Przeznaczona głównie dla początkujących miłośników wiatru i żagli. Przygotowuje do egzaminu na patent żeglarza jachtowego. Uwzględnia zmiany w najnowszych przepisach i wymaganiach egzaminacyjnych na patenty żeglarskie.

 
powrót

info

Żeglarz jachtowy
Autorzy:
Andrzej Kolaszewski, Piotr Świdwiński

cena: 60,- zł

ISBN 978-83-7020-505-8
format: 17 x 24 cm
stron: 344
wydanie: 4.
oprawa: twarda, foliowana
data wydania: 2013

polecamy

Skrócona i zaktualizowana wersja książki "Żeglarz jachtowy i jachtowy sternik morski" tych samych autorów, podręcznika żeglarskiego nr 1 w Polsce. Przeznaczona głównie dla początkujących miłośników wiatru i żagli. Przygotowuje do egzaminu na patent żeglarza jachtowego. Uwzględnia zmiany w najnowszych przepisach i wymaganiach egzaminacyjnych na patenty żeglarskie.

Książka ta jest doskonale ilustrowana, posiada olbrzymią ilość barwnych rysunków 3D i fazogramów ułatwiających zrozumienie omawianych w niej zagadnień. Zestawienie treści dotyczących żeglarstwa śródlądowego i morskiego ułatwia zdobywanie wiedzy tym, którzy swoje pierwsze kroki stawiają od razu na większych jachtach.

płatność i dostawa

Metody płatności

Przewidziane są dwie podstawowe metody płatności:

  • płatność elektroniczna (bezpieczna i szybka, wymaga od Klienta założenia konta w PayU) - umożliwia natychmiastową wysyłkę produktu (np. książki) do klienta, skraca czas oczekiwania na realizację zamówienia,
  • przelew bankowy / przekaz pocztowy - tradycyjny sposób płatności, zamówienie realizowane jest po zaksięgowaniu płatności na koncie bankowym Operatora.

Sposoby dostawy

Przewidziane są dwa podstawowe sposoby dostawy (firma kurierska i Poczta Polska):

  • kurier UPS (przesyłka typu kurier) - do dwóch dni roboczych - opłata: 14,00 zł,
  • poczta priorytetowa (przesyłka typu priorytet) - do trzech dni roboczych - opłata: 9,00 zł,
  • poczta tradycyjna (przesyłka typu ekonomiczna) - do pięciu dni roboczych - opłata: 7,00 zł.
Uwaga: dla zamówień na kwotę powyżej 100,- zł dostawa gratis. Dotyczy to zamówień łączonych obejmujących minimum dwie pozycje: np. e-kurs + książka, gadżet + książka, dwie książki lub więcej).

Wybór metody "przelew bankowy / przekaz pocztowy" zdecydowanie odwleka termin otrzymania zamówionego produktu do momentu zaksięgowania płatności na koncie bankowym Operatora. Sugerowane jest opłacenie zamówienia z zastosowaniem płatności elektronicznej np. PayU.

Wszystkie przedstawione ceny są cenami brutto (z VAT, PLN). Ceny ulgowe (PROMOCJA, RABAT, SPECJALNA) za produkty multimedialne oferowane są przez kupony rabatowe lub promocyjne (posiadające unikalne kody), kolportowane przez posiadaczy e-licencji instruktorskiej lub organizatorów imprez. Ceny ulgowe nie sumują się i nie podlegają kolejnym obniżkom.

Za opłacone zamówienie wystawiana jest faktura imienna lub na firmę (zgodnie z deklaracją kupującego, wg obowiązujących przepisów), która dostarczana klientowi jest w e-mailu.

Klienci tego produktu zamawiali również: Zobacz podobne pozycje:
120 30  
Suplement CD - ŻEGLARZ JACHTOWY
e-kurs ŻEGLARZ JACHTOWY
Regaty
 
Żeglarz jachtowy i jachtowy sternik morski
Suplement CD - MANEWROWANIE JACHTEM ŻAGLOWYM
Manewry portowe. Podręcznik RYA
 

Wszelkie prawa zastrzeżone 2013-2023 © EdukacjaŻeglarska.pl - Mariusz Zawiszewski

Brak połączenia z serwerem MySQL.
Błąd: