Książeczka
żeglarska Alma-Press

MARIUSZ ZAWISZEWSKI
Symbol przynależności do żeglarskiej społeczności. Umożliwia potwierdzanie uzyskania patentów i certyfikatów, na zestawienie uczestnictwa w szkoleniach i kursach, na dane osobowe właściciela, a także potwierdzenie udziału w rejsach morskich, śródlądowych czy regatach, oraz prowadzenie zestawień rocznych praktyk żeglarskich ...

 
powrót

info

Książeczka żeglarska
Alma-Press
Autor: Mariusz Zawiszewski

cena: 14,- zł

 Książka miała swoją premierę na Targach Wiatr i Woda 2015.
 

ISBN 978-83-7020-686-4
format: 10,5 x 15 cm
stron 32
wydanie 4.
oprawa: miękka, foliowana, w obwolucie PE
data wydania 2019

polecamy

Książeczka żeglarska dla wielu pokoleń fanów wiatru i żagli była symbolem przynależności do żeglarskiej społeczności. W nie tak odległych czasach reglamentowania swobody była wręcz obowiązkowym atrybutem podczas mustrowania na pokłady jachtów, czy uczestnictwa w kursach i szkoleniach. Od wielu lat nie ma już tego wymogu i całe szczęście. Pozostało jedynie pragnienie opisania naszych żeglarskich dokonań.

Kultywując misję popularyzowania tradycji żeglarskiej, zachęcamy każdego wodniaka do założenia książeczki żeglarskiej, jako logu swoich osiągnięć i nabywanego doświadczenia. W oferowanym nowym modelu Książeczka Żeglarska Alma-Press ma miejsce na potwierdzanie uzyskania patentów i certyfikatów, na zestawienie uczestnictwa w szkoleniach i kursach, na dane osobowe właściciela, a także potwierdzenie udziału w rejsach morskich, śródlądowych czy regatach. Interesująca jest tu również możliwość prowadzenia zestawień rocznych praktyk żeglarskich.
Nowością jest blok informacyjny o naszych żeglarskich i motorowodnych patentach i licencjach (wymagania, uprawnienia) oraz prezentacja najważniejszych sposobów wzywania pomocy oraz sposobów sygnalizacji i komunikacji na wodach morskich i śródlądowych. Foliowana okładka chroniona jest dodatkowo przezroczystą obwolutą (na jachcie nie zawsze jest sucho).

Książeczkę żeglarską Alma-Press każdy może założyć sobie sam. Może ona mieć jednak szczególną wartość, gdy będzie wręczana przez prowadzącego rejs kapitana, instruktora szkolącego na kursie żeglarskim lub egzaminatora gratulującego zdanego egzaminu na upragniony patent. Ale jeszcze cenniejsza będzie po kilku udanych żeglarskich sezonach ...

płatność i dostawa

Metody płatności

Przewidziane są dwie podstawowe metody płatności:

  • płatność elektroniczna (bezpieczna i szybka, wymaga od Klienta założenia konta w PayU) - umożliwia natychmiastową wysyłkę produktu (np. książki) do klienta, skraca czas oczekiwania na realizację zamówienia,
  • przelew bankowy / przekaz pocztowy - tradycyjny sposób płatności, zamówienie realizowane jest po zaksięgowaniu płatności na koncie bankowym Operatora.

Sposoby dostawy

Przewidziane są dwa podstawowe sposoby dostawy (firma kurierska i Poczta Polska):

  • kurier UPS (przesyłka typu kurier) - do dwóch dni roboczych - opłata: 14,00 zł,
  • poczta priorytetowa (przesyłka typu priorytet) - do trzech dni roboczych - opłata: 9,00 zł,
  • poczta tradycyjna (przesyłka typu ekonomiczna) - do pięciu dni roboczych - opłata: 7,00 zł.
Uwaga: dla zamówień na kwotę powyżej 100,- zł dostawa gratis. Dotyczy to zamówień łączonych obejmujących minimum dwie pozycje: np. e-kurs + książka, gadżet + książka, dwie książki lub więcej).

Wybór metody "przelew bankowy / przekaz pocztowy" zdecydowanie odwleka termin otrzymania zamówionego produktu do momentu zaksięgowania płatności na koncie bankowym Operatora. Sugerowane jest opłacenie zamówienia z zastosowaniem płatności elektronicznej np. PayU.

Wszystkie przedstawione ceny są cenami brutto (z VAT, PLN). Ceny ulgowe (PROMOCJA, RABAT, SPECJALNA) za produkty multimedialne oferowane są przez kupony rabatowe lub promocyjne (posiadające unikalne kody), kolportowane przez posiadaczy e-licencji instruktorskiej lub organizatorów imprez. Ceny ulgowe nie sumują się i nie podlegają kolejnym obniżkom.

Za opłacone zamówienie wystawiana jest faktura imienna lub na firmę (zgodnie z deklaracją kupującego, wg obowiązujących przepisów), która dostarczana klientowi jest w e-mailu.

Klienci tego produktu zamawiali również: Zobacz podobne pozycje:
120 120 30 120  
Reeds. Vademecum skipera
Radar. Podręcznik RYA
e-kurs ŻEGLARZ JACHTOWY
 
Manewrowanie jachtem żaglowym
Diesel na jachcie
Suplement CD - ŻEGLARZ JACHTOWY
 

Wszelkie prawa zastrzeżone 2013-2023 © EdukacjaŻeglarska.pl - Mariusz Zawiszewski

Brak połączenia z serwerem MySQL.
Błąd: