EdukacjaŻeglarska.pl w Bocianim Gnieździe

powrót

Współpraca z jedną z najprężniejszych firm szkoleniowych na rynku żeglarskim Bocianie Gniazdo, zacieśnia się. W dniach 3-5 października 2015 r. w bazie szkoleniowej Michała Szatanka w Rynie, zorganizowana została unifikacja współpracujących z firmą instruktorów żeglarstwa, połączona z doskonaleniem obsługi jachtu typu DZ i żeglowania na spinakerze. Zajęcia prowadzili utytułowani i darzeni powszechną sympatią instruktorzy Michał Fogiel, Wojciech Mróz i Bartłomiej Mróz.

W trakcie intensywnych zajęć znalazł się również czas na blok poświęcony ofercie serwisu EdukacjaŻeglarska.pl. Przedstawione zostały poszczególne produkty w postaci kursów e-learningowych dla żeglarzy i motorowodniaków. Szczególny nacisk położono na praktyczną stronę operowania dedykowanym e-kursem na zasadach e-licencji instruktorskiej (dopisywanie do kursu uczestników, monitoring ich osiągnięć i aktywności, wystawianie e-certyfikatów kompetencji) blok poświęcony ofercie serwisu EdukacjaŻeglarska.pl.

Przedstawione zostały poszczególne produkty w postaci kursów e-learningowych dla żeglarzy i motorowodniaków. Szczególny nacisk położono na praktyczną stronę operowania dedykowanym e-kursem na zasadach e-licencji instruktorskiej (dopisywanie do kursu uczestników, monitoring ich osiągnięć i aktywności, wystawianie e-certyfikatów kompetencji).

 Na zakończenie warsztatów e-learningowych rozdano aktywnym instruktorom dane dostępu do kursu 666 ŻEGLARZ JACHTOWY (Michał Szatanek - Bocianie Gniazdo).

Wyrażamy przekonanie, że wiedza i umiejętności zdobyte na tym szkoleniu pozwolą sprawnie przygotować się wszystkim do nadchodzącego sezonu żeglarskiego. Zapraszamy do współpracy pozostałe firmy szkoleniowe i instruktorów!

Mariusz Zawiszewski
EdukacjaŻeglarska.pl

 

 

 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone 2013-2022 © EdukacjaŻeglarska.pl - Mariusz Zawiszewski

Brak połączenia z serwerem MySQL.
Błąd: