Nowe opcje kursów e-learningowych

powrót

Kursy e-learningowe EdukacjaŻeglarska.pl cieszą się coraz większą popularnością. Wprawdzie mamy tzw. martwy sezon, ale częste kontakty i dyskusje z firmami szkoleniowymi i instruktorami zapowiadają dynamiczny sezon żeglarski. Liczne uwagi i propozycje związane z nowymi pomysłami i usprawnieniami kursów udostępnianych na platformie e-learningowej EdukacjaŻeglarska.pl, zmobilizowały nas do modyfikacji naszych produktów multimedialnych.

Od teraz każdy z kursów e-learningowych udostępniany jest zarówno w opcji "pełny e-kurs" (e-prezentacje + bazy pytań, e-sprawdziany, e-egzamin) - sprawna nauka i kontrola wyników, jak i w opcji "tylko e-egzamin" (same e-sprawdziany i e-egzamin) - wersja ekonomiczna do kontroli wyników.

Każdy z posiadaczy e-licencji instruktorskich (Licencjobiorców) będzie mógł obsługiwać na swoim panelu oba typy kursów. Kupujący dostęp do kursu (kursant lub w jego imieniu instruktor) może sam wybrać odpowiadającą mu opcję tego kursu (zobacz).

Nowością jest również możliwość wyboru opcji czasu dostępu do kursu e-learningowego. Zamiast dotychczasowego czasu 30 dni (cena standard) można wybrać podczas zakupu produktu multimedialnego, czas 60 dni lub nawet 90 dni (wiąże się to tylko z symboliczną i naliczaną automatycznie opłatą) (zobacz).

 

 

 Trudno jest przewidzieć ile czasu musimy poświęcić na przyswojenie odpowiedniego zakresu wiedzy. Dlatego jeżeli zajdzie konieczność przedłużenia czasu dostępu do już użytkowanego kursu e-learningowego, przewidziana jest możliwość dokupienia tego dostępu na dodatkowy okres 30 dni, 60 dni, a nawet 90 dni (zobacz).

Wprowadzenie powyższych modyfikacji i usprawnień przyczyni się do lepszego dostosowania oferty platformy e-learningowej EdukacjaŻeglarska.pl do wymagań jej użytkowników (kursantów i instruktorów). Czekamy na opinie na temat tych zmian. Będziemy wdzięczni za dalsze propozycje modernizacji i rozbudowy naszego serwisu.

Mariusz Zawiszewski
EdukacjaŻeglarska.pl 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone 2013-2022 © EdukacjaŻeglarska.pl - Mariusz Zawiszewski

Brak połączenia z serwerem MySQL.
Błąd: