EdukacjaŻeglarska.pl na Stadionie Narodowym - Targi WIATR i WODA

powrót

Zespół EdukacjaŻeglarska.pl zaprasza wszystkich sympatyków sportów wodnych, miłośników żeglarstwa i motorowodniactwa na Targi Sportów Wodnych i Rekreacji WIATR i WODA, które odbędą się na Stadionie Narodowym w Warszawie, w dniach 3-6 kwietnia 2014 roku. Zapowiada się jedna z największych imprez tego typu w historii naszej żeglarskiej branży!

Pracowity "martwy sezon" poświęcony na przygotowanie serwisu EdukacjaŻeglarska.pl, pozwolił na przedstawienie ciekawej oferty programowej, którą chcielibyśmy na tej wspaniałej imprezie zaprezentować. Jak informowaliśmy wcześniej nawiązana została współpraca programowa i medialna z Oficyną Wydawniczą Alma-Press z Warszawy, na wspólne promowanie swoich ofert. Zwieńczeniem tych działań jest m.in. dostęp do oferty książek Alma-Press-u na łamach serwisu EdukacjaŻeglarska.pl i zorganizowanie wspólnego stoiska wystawienniczego na wspomnianych Targach.

Jeszcze raz gorąco zapraszamy na nasze wspólne stoisko. Zobaczyć i zakupić można będzie tu najnowsze propozycje wydawnicze Alma-Press (m.in. REEDS Vademecum skipera  - Malcolma Pearsona, Trymowanie żagli. Podręcznik RYA - Roba Gibsona) oraz skorzystać ze stanowisk multimedialnych EdukacjaŻeglarska.pl (m.in. oferujących dostęp do portalu i platformy, kursów e-learningowych, umożliwiających zapoznanie się z ofertami e-licencji instruktorskich, e-certyfikatami kompetencji dla uczestników szkoleń e-learningowych).

Mariusz Zawiszewski
EdukacjaŻeglarska.pl

 

 

 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone 2013-2022 © EdukacjaŻeglarska.pl - Mariusz Zawiszewski

Brak połączenia z serwerem MySQL.
Błąd: