Stoisko EdukacjaŻeglarska.pl na Targach WIATR i WODA - 2014

powrót

Była to największa ze zorganizowanych dotychczas imprez tego typu w kraju. Śmiało można powiedzieć, że pobiła wszelkie rekordy. W 26. Targach Sportów Wodnych i Rekreacji WIATR i WODA, które odbyły się na Stadionie Narodowym w Warszawie, w dniach 3-6 kwietnia 2014 roku, wzięła udział rekordowa ilość wystawców (453 firmy z 13 krajów) oraz rekordowa ilość zwiedzających (ponad 40.000 osób). Rozmachu imprezy nie przyćmił panujący, gdzie niegdzie bałagan organizacyjny (służby porządkowe po paru dniach zaczęły rozumieć charakter imprezy), jak i ogólny chłód (na płycie hali temperatura nie przekraczała kilku stopni, było wietrznie - ogrzewana płyta hali wypychała powietrze nad kopułę, co powodowało zasysanie masy "polarnego" powietrza z zewnątrz obiektu - obsługa stoisk wymagała determinacji).

Wśród wystawców nie zabrakło EdukacjaŻeglarska.pl. Nasze wspólne stoisko, zorganizowane razem z Oficyną Wydawniczą ALMA-PRESS oraz razem z Centralnym Ośrodkiem Żeglarstwa w Trzebieży (właściciel: firma SMART z Gdyni), odwiedziło spore grono sympatyków żeglarstwa i motorowodniactwa. Liczne spotkania z przyszłymi kursantami i doświadczonymi instruktorami, pozwalają mieć nadzieję na dalszą, owocną współpracę. Oferta przygotowana przez Zespół EdukacjaŻeglarska.pl spotkała się z dużym zainteresowaniem. Nawiązana została współpraca z kilkoma wiodącymi firmami szkoleniowymi (finalizowane są obecnie umowy współdziałania).

Oferta EdukacjaŻeglarska.pl prezentowana była na specjalnie przygotowanym stanowisku multimedialnym (możliwe było korzystanie z podlączonych do sieci internetowej komputerów, tabletów i smartfonów), oferującym dostęp do portalu i platformy, kursów e-learningowych, oraz umożliwiającym zapoznanie się z ofertą e-licencji instruktorskich (dla instruktorów i wykładowców), e-certyfikatami kompetencji (dla uczestników szkoleń e-learningowych). Przedstawiona została również oferta współpracy dla organizatorów szkoleń  żeglarskich i motorowodnych, firm czarterowych oraz związków i organizacji branżowych.

Jeszcze raz dziękujemy za wsparcie kol. Zdzisławowi Uherkowi (firma SMART - Prezesowi Centralnego Ośrodka Żeglarstwa w Trzebieży) oraz kol. Magdalenie Kaczorowskiej (KWŻ Centralnego Ośrodka Żeglarstwa w Trzebieży) za pomoc w promocji oferty EdukacjaŻeglarska.pl, w tym obsługę wspólnego stoiska informacyjnego. Dziękuję również za pomoc i wsparcie techniczne naszego stoiska kol. Jakubowi Spałce (Łódź/Radomsko). Współpraca z Wami była przyjemnością.

Mariusz Zawiszewski
EdukacjaŻeglarska.pl

 

 

 

 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone 2013-2022 © EdukacjaŻeglarska.pl - Mariusz Zawiszewski

Brak połączenia z serwerem MySQL.
Błąd: