Nawiązanie współpracy z EdukacjaŻeglarska.pl

powrót
Całą parą ruszył sezon szkoleniowy. Widać to m.in. po ilości zgłoszeń i rejestracji na naszym portalu i na platformie e-learningowej. Zgodnie z przewidywaniami, nawiązujemy współpracę z coraz większą ilością firm szkoleniowych oraz aktywnych instruktorów żeglarstwa.

Serdecznie witam na pokładzie naszej platformy e-learningowej: Włodka Parzelskiego (Dąbrowa Górnicza / Iława), Filipa Gruszczyńskiego (NaszRejs.com / YKP Szczecin), Centralny Ośrodek Żeglarstwa w Trzebieży (instruktor Mariusz Trela - Bydgoszcz / Trzebież), Biuro Turystyczne Kliwer - Szkoła Żeglarstwa (Kasia Turowicz - Warszawa), Michała Kurzyka (BlueBingo - Tomaszów Mazowiecki), Wojciecha Drewniaka (Szczecin), Macieja Biechowskiego (Akademia Jachtingu - Jastarnia). Wszystkim kontrahentom życzymy owocnej współpracy i sukcesów na organizowanych szkoleniach żeglarskich i motorowodnych.

Zapraszamy do współpracy firmy szkoleniowe i instruktorów, pragnących zapewnić swoim kursantom jak najwyższy poziom świadczonych usług edukacyjnych w zakresie szkoleń żeglarskich i motorowodnych.

Mariusz Zawiszewski
EdukacjaŻeglarska.pl

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone 2013-2022 © EdukacjaŻeglarska.pl - Mariusz Zawiszewski

Brak połączenia z serwerem MySQL.
Błąd: