Kurs na stopień Młodszego Instruktora Żeglarstwa PZŻ

powrót
Jednym z najważniejszych elementów kampanii EdukacjaŻeglarska.pl., mającej na celu popularyzację i podnoszenie poziomu szeroko pojętej edukacji żeglarskiej i motorowodnej, jest kształcenie kadry. Wyszkolenie instruktora jest podstawą nie tylko właściwego poziomu szkolenia oferowanego użytkownikom, ale również zachowania bezpieczeństwa oraz rzetelności przekazywanej wiedzy i umiejętności.

Mając to na względzie, miło nam jest zaprosić wszystkich chętnych do zapoznania się z ofertą szkoleniową dla kandydatów na stopień Młodszego Instruktora Żeglarstwa PZŻ.

  • kurs: Młodszy Instruktor Żeglarstwa PZŻ
  • termin: 18-28.06.2014 r.
  • miejsce: Centralny Ośrodek Żeglarstwa w Trzebieży
  • organizator: Zachodniopomorski OZŻ i PZŻ
  • współpraca programowa: EdukacjaŻeglarska.pl
  • szczegóły: komunikat KWŻ-ta

Polecamy uczestnictwo w tym kursie. Osoby wyrażające chęć uczestnictwa i spełniające warunki kwalifikacyjne, proszone są kontakt z organizatorem: Zachodniopomorski OZŻ / COŻ Trzebież - Magdalena Kaczorowska - www.coz.com.pllub telefonicznie: (+48) 535500391, (91) 3128294.

Zapraszamy również do skorzystania z bogatej oferty szkoleniowej Centralnego Ośrodka Żeglarstwa w Trzebieży. Kontakt programowy: KWŻ Magdalena Kaczorowska - www.coz.com.pl lub telefonicznie: (+48) 535500391, (91) 3128294.

Mariusz Zawiszewski
EdukacjaŻeglarska.pl

  - komunikat KWŻ-ta

 

 

  

  

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone 2013-2022 © EdukacjaŻeglarska.pl - Mariusz Zawiszewski

Brak połączenia z serwerem MySQL.
Błąd: