COŻ w awangardzie firm szkoleniowych

powrót

Zgodnie z planem rusza w Centralnym Ośrodku Żeglarstwa w Trzebieży seria kursów przygotowujących do egzaminów na patenty żeglarskie i motorowodne. Grafik przewiduje całą siatkę takich egzaminów i poprzedzających ich nieobowiązkowych kursów dedykowanych dla osób zamierzających się przygotować do takiego egzaminu.

Szkolenia na patent żeglarza jachtowego prowadzone są jako dziesięciodniowe zgrupowania manewrowo-konsultacyjne, podczas których można nie tylko zgłębić  praktycznie tajniki prowadzenia jachtu żaglowego, ale również zmierzyć się wymaganym zakresem wiedzy teoretycznej.

Ten ostatni element szkolenia realizowany jest na bazie platformy e-learningowej EdukacjaŻeglarska.pl i oferowanych na jego łamach kursach. Uczestnicy szkoleń przechodzą cały cykl konsultacji (wykładów tematycznych z poszczególnych przedmiotów kursu), prowadzonych przez doświadczonych instruktorów i wykładowców.

Zapraszamy wszystkich chętnych na kolejne edycje szkoleń oraz do podjęcia współpracy z Centralnym Ośrodkiem Żeglarstwa w Trzebieży i platformą e-learningową EdukacjaŻeglarska.pl.

Warto skorzystać z bogatej oferty szkoleniowej Centralnego Ośrodka Żeglarstwa w Trzebieży. Kontakt programowy: KWŻ Magdalena Kaczorowska - www.coz.com.pl lub telefonicznie: (+48) 535500391, (91) 3128294.

Mariusz Zawiszewski
EdukacjaŻeglarska.pl

 

 

  

  

 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone 2013-2022 © EdukacjaŻeglarska.pl - Mariusz Zawiszewski

Brak połączenia z serwerem MySQL.
Błąd: