Zmiany w regulaminie e-licencji instruktorskiej

powrót
Jedną z form korzystania z kursów e-learningowych na platformie EdukacjaŻeglarska.pl jest stworzenie na potrzeby osoby będącej instruktorem (deklarującej odpowiednie uprawnienia i doświadczenie w szkoleniu żeglarskim lub motorowodnym - patrz e-licencja instruktorska) dedykowanego e-kursu. Opiekunem i wykładowcą na tym szkoleniu internetowym jest instruktor prowadzący (monitoring pracy kursantów, komunikacja, konsultacje).

Ideą  tej współpracy jest gratyfikowanie pracy instruktora prowadzącego kurs e-learningowy odpowiednią prowizją za zaproszenie kursanta do udziału w szkoleniu  (jej wysokość określona jest w umowie e-licencji i w jej regulaminie) i opiekę programową.

Ze względu na zmiany wprowadzane w przepisach fiskalnych, zmuszeni zostaliśmy do zaniechania rozliczeń opartych na umowie o dzieło, ponieważ skutkować to mogło dodatkowymi kosztami związanymi z obowiązkowym ubezpieczeniem społecznym.

Obecnie, aby instruktor prowadzący uzyskał wypłatę tej prowizji, musi wystawić stosowną fakturę VAT (jej kwota zliczona i określana będzie przez Operatora). Ze szczegółami zapoznać się można w Regulaminie e-licencji instruktorskiej platformy e-learningowej EdukacjaŻeglarska.pl.

Zapraszamy do współpracy instruktorów i organizatorów szkoleń i egzaminów na patenty żeglarskie lub motorowodne.

Mariusz Zawiszewski
EdukacjaŻeglarska.pl

 

 

  

  

 

 

 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone 2013-2023 © EdukacjaŻeglarska.pl - Mariusz Zawiszewski

Brak połączenia z serwerem MySQL.
Błąd: