Zaproszenie na Targi WIATR i WODA 2017 w Warszawie

powrót

Zapraszamy wszystkich sympatyków sportów wodnych, miłośników żeglarstwa i motorowodniactwa na Targi Sportów Wodnych i Rekreacji WIATR i WODA 2017, które odbędą się jak co roku w Centrum Targowym w Warszawie, na ul. Marsa 56 C, w dniach 17-19 lutego 2017 roku.

Zapraszamy na stoisko Oficyny Wydawniczej Alma-Press (22c), gdzie prezentowana będzie tradycyjnie pełna oferta ponad 80 publikacji dla żeglarzy i motorowodniaków w atrakcyjnych cenach. Wśród wielu atrakcji nowości wydawnicze:

Najciekawsze elementy programu Targów WIATR i WODA realizowanego na stoisku Oficyny Wydawniczej Alma-Press (22C):

Piątek 17.03

12-16
Mariusz Zawiszewski, autor książek: „Poradnik egzaminacyjny. Żeglarz jachtowy & jachtowy sternik morski + CD”, "Dziennik jachtowy. Kompendium nawigatora" oraz CD do książek „Manewrowanie jachtem żaglowym” oraz „Żeglarz jachtowy i jachtowy sternik morski”.
16-18
Małgorzata Czarnomska, autorka książek „Angielski dla żeglarzy” oraz „Rozmówki portowe polsko-angielskie”, tłumaczka „Naprawy jachtów”, „Słownika żeglarskiego 10-języcznego”, „REEDS Vademecum skipera”, „Trymowanie żagli”, „Trymowanie takielunku”, „Manewry portowe”.

Sobota 18.03

10-12
Andrzej Kolaszewski, współautor książek „Żeglarz jachtowy i jachtowy sternik morski” oraz „Żeglarz jachtowy”.
12-14
Michał Orych, współautor książki „Podstawy projektowania jachtów”
14-16
Katarzyna Rant, współtłumaczka książki „Podstawy projektowania jachtów”.
Milka Jung, tłumaczka książek: „Biblia węzłów”, „Nawigacja elektroniczna”, „O żeglowaniu”, „Pozostawiony śmierci”, „Sztormy”, „Utracone jachty”, „Węzły i sploty”, „Żeglowanie w trudnych warunkach”, REEDS Pogoda – Poradnik dla żeglarzy, „Podstawy projektowania jachtów”.

Niedziela 19.03

11-12
Dominik Życki, tłumacz książki „Regaty jachtów kabinowych” poradnik RYA
11-13
Piotr Świdwiński, współautor książek „Żeglarz jachtowy i jachtowy sternik morski” oraz „Żeglarz jachtowy”.
13-15
Jacek Turczynowicz, autor książki „ABC Żeglowania”

Spotkania z autorami książek i możliwość zakupu książek w atrakcyjnych targowych cenach na wspomnianym stoisku. Już teraz możliwe jest to w sklepie internetowym Alma-Press (zobacz) oraz w sklepie EdukacjaŻeglarska.pl (zobacz).

Na stoisku Alma-Press wystawiony będzie ekspozytor serwisu EdukacjaŻeglarska.pl, m.in. prezentowane będą  tu walory platformy e-learningowej (e-kursów oraz zasad współpracy dla organizatorów szkoleń żeglarskich i motorowodnych). Jeszcze raz gorąco zapraszamy na tą wspaniałą imprezę.

Mariusz Zawiszewski
EdukacjaŻeglarska.pl

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone 2013-2022 © EdukacjaŻeglarska.pl - Mariusz Zawiszewski

Brak połączenia z serwerem MySQL.
Błąd: