Zaproszenie na Targi Boatshow 2014

powrót

Zespół EdukacjaŻeglarska.pl zaprasza wszystkich sympatyków sportów wodnych, miłośników żeglarstwa i motorowodniactwa na Targi Żeglarstwa i Sportów Wodnych BOATSHOW, które odbędą się w Hali EXPO w Łodzi, w dniach 14-16 listopada 2014 roku.

Zachęcamy do odwiedzenia stoiska Oficyny Wydawniczej ALMA-PRESS z Warszawy, naszego partnera wydawniczego, na którym prezentowane będą tegoroczne nowości wydawnicze. Oprócz znanego z poprzednich sezonów asortymentu książek żeglarskich i motorowodnych, prezentowane będą nowości, m.in.:
-    (zobacz) Reeds. Vademecum skipera  - Malcolm Pearson,
-    (zobacz) Trymowanie żagli. Podręcznik RYA - Rob Gibson,
-    (zobacz) Silniki zaburtowe - Tim Bartlett,
-    (zobacz) Sygnalizacja na morzu. Niezbędnik żeglarza - Andrzej Pochodaj,
-    (zobacz) Pierwsza pomoc na morzu. Niezbędnik żeglarza - Colin Berry & Douglas Justins,
-    (zobacz) Manewrowanie jachtem żaglowym. Suplement CD v.3a - Mariusz Zawiszewski.

Wszystkie te pozycje obejrzeć i zakupić można będzie na wspomnianym stoisku. Już teraz możliwe jest to w sklepie internetowym ALMA-PRESS (zobacz) oraz w sklepie EdukacjaŻeglarska.pl (zobacz).

Ponadto w sobotę (15.11.) przewidziane jest spotkanie z autorem Suplementu CD MANEWROWANIE JACHTEM ŻAGLOWYM (Mariusz Zawiszewski). Prezentowane wtedy będą  również walory platformy e-learningowej EduakcjaŻeglarska.pl (e-kursy i zasady współpracy dla organizatorów szkoleń). Jeszcze raz gorąco zapraszamy na tą wspaniałą imprezę.

Mariusz Zawiszewski
EdukacjaŻeglarska.pl

 

 

 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone 2013-2023 © EdukacjaŻeglarska.pl - Mariusz Zawiszewski

Brak połączenia z serwerem MySQL.
Błąd: