Wiadomości o
jachtach żaglowych

JERZY D. DZIEWULSKI
Obszerna monografia na temat budowy jachtów, typy i rodzaje jachtów oraz wszystkie elementy kadłuba, instalacji, wyposażenia i osprzętu żaglowego. Olbrzymia ilość rysunków, tabel i załączników. Polecana kandydatom podchodzącym do egzaminów na patenty żeglarskie. Wielokrotnie nagradzana ...

 
powrót

info

Wiadomości o jachtach żaglowych
Autor: Jerzy W. Dziewulski

cena: 30,- zł

ISBN 978-83-7020-195-1
format: 17 x 24 cm
stron: 610
wydanie 4.
oprawa: twarda, foliowana
data wydania: 2008

polecamy

Obszerna monografia na temat budowy jachtów. Omawia typy i rodzaje jachtów oraz wszystkie elementy kadłuba instalacji, wyposażenia i osprzętu żaglowego. Ponad 500 rysunków, wiele tabel i załączników. Książka przydatna tym, którzy chcą się szkolić na wyższe patenty żeglarskie, bądź tylko pogłębić swą wiedzę.

Książka otrzymała prestiżową nagrodę im. Leonida Teligi przyznaną przez miesięcznik „Żagle” w 1996 r. Pozycja zalecana do szkolenia na wszystkie patenty żeglarskie.

płatność i dostawa

Metody płatności

Przewidziane są dwie podstawowe metody płatności:

  • płatność elektroniczna (bezpieczna i szybka, wymaga od Klienta założenia konta w PayU) - umożliwia natychmiastową wysyłkę produktu (np. książki) do klienta, skraca czas oczekiwania na realizację zamówienia,
  • przelew bankowy / przekaz pocztowy - tradycyjny sposób płatności, zamówienie realizowane jest po zaksięgowaniu płatności na koncie bankowym Operatora.

Sposoby dostawy

Przewidziane są dwa podstawowe sposoby dostawy (firma kurierska i Poczta Polska):

  • kurier UPS (przesyłka typu kurier) - do dwóch dni roboczych - opłata: 14,00 zł,
  • poczta priorytetowa (przesyłka typu priorytet) - do trzech dni roboczych - opłata: 9,00 zł,
  • poczta tradycyjna (przesyłka typu ekonomiczna) - do pięciu dni roboczych - opłata: 7,00 zł.
Uwaga: dla zamówień na kwotę powyżej 100,- zł dostawa gratis. Dotyczy to zamówień łączonych obejmujących minimum dwie pozycje: np. e-kurs + książka, gadżet + książka, dwie książki lub więcej).

Wybór metody "przelew bankowy / przekaz pocztowy" zdecydowanie odwleka termin otrzymania zamówionego produktu do momentu zaksięgowania płatności na koncie bankowym Operatora. Sugerowane jest opłacenie zamówienia z zastosowaniem płatności elektronicznej np. PayU.

Wszystkie przedstawione ceny są cenami brutto (z VAT, PLN). Ceny ulgowe (PROMOCJA, RABAT, SPECJALNA) za produkty multimedialne oferowane są przez kupony rabatowe lub promocyjne (posiadające unikalne kody), kolportowane przez posiadaczy e-licencji instruktorskiej lub organizatorów imprez. Ceny ulgowe nie sumują się i nie podlegają kolejnym obniżkom.

Za opłacone zamówienie wystawiana jest faktura imienna lub na firmę (zgodnie z deklaracją kupującego, wg obowiązujących przepisów), która dostarczana klientowi jest w e-mailu.

Klienci tego produktu zamawiali również: Zobacz podobne pozycje:
30  
Nawigacja dla żeglarzy
Locja dla żeglarzy
Suplement CD - ŻEGLARZ JACHTOWY
 
Żeglarz jachtowy i jachtowy sternik morski
Naprawa jachtów
Mam jacht. Zakupy, naprawy, przebudowy
 

Wszelkie prawa zastrzeżone 2013-2020 © EdukacjaŻeglarska.pl - Mariusz Zawiszewski

Brak połączenia z serwerem MySQL.
Błąd: